Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Pytanie zwiazane z magazynem i kwestią "odwrotnego" sklepu

Pytanie zwiazane z magazynem i kwestią "odwrotnego" sklepu

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Cześć mam taką małą sprawę a w zasadzie to tylko dwa pytanka:)

1. Czy magento posiada taką funkcjonalnośc jak wystawianie faktur dla klienta, model statystyk, co i jak zostało sprzedane kiedy po co i dlaczego, korekta do faktury, mailingi, możliwoś ustawiania statusów na produkcie czy produkt zosała wysłany , czy zapłacony itp. Coś na styl ERP.

2. Czy istnieje jakieś rozwiązanie by umożliwić zrobienie takiej aplikacji tzv odwrotnego sklepu-skupu. Czyli ja na stronie pokazuje jakie produkty sprzedaje i gościu zakłada sobie konto, wchodzi i zaznacza ze ma np 10 modlei takiego produktu i daje skupuj, To leci do bazy i ja dosjatej info z nr konta itp. przesyłam mu kasę a on przesyła produkty

Pytanie zwiazane z magazynem i kwestią "odwrotnego" sklepu

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 21:24
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Ad.1 - jestem w trakcie pisania aplikacji, która ma zarządzać wszystkim co się dzieje w sklepie internetowy i stacjonarnym (faktury, paragony, magazyn, etykiety dostawy, wysyłki etc.)

Ad.2 - tu zrobił bym dedykowany sklep...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 112
Gadu-Gadu: 0

A ja polecam sprzątanie magazynów https://sold.com.pl/uslugi-porzadkowe/s ... ukcyjnych/ jeśli byście potrzebowali. U nas zrobili kawał dobrej roboty. Sami byśmy tego lepiej nie ogarnęli.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

jak działa to w rzeczywistości?


Powrót do Dyskusje