Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem jezyk polski

jezyk polski

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 14 lut 2009, o 18:27

Posty: 60
Gadu-Gadu: 11887345

jak ustawic jezyk polski? mam PL w katalogu app/locale ale nie wiem jak to wykorzystac

jezyk polski

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 15:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 14 lut 2009, o 22:41

Posty: 77
Gadu-Gadu: 0

najpierw spradz czy pliki w katalogu PL na pewno są po polsku - bo jest na magento wersja PL z plikami po angielsku :D - chyba byla po prostu mala pomylka... dodaj gg w profilu to bedzie altwiej pomoc w bezposrednim kontaktcie.

Post 13 kwi 2009, o 22:08

Posty: 4
Gadu-Gadu: 1384200

Sorki, że odnawiam temat, ale szkoda zaśmiecać forum.

Ja również mam problem ze spolszczeniem. Pobrałem spolszczenie z Magento Connect Manager, wszystko przebiegło pomyślnie w folderze local/pl_PL wgrały się pliki (polskie) i jak zmienia w System -> Configuration -> Locale na "polski" po "save changes" z powrotem ustawia się angielski :(. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

PS. nie spolszcza mi panelu administratora.

PS2. pobrałem to spolszczenie http://www.magentocommerce.com/extensio ... guage-pack

Post 14 kwi 2009, o 14:43
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
@gryfja Sprawdź czy masz język polski ustawiony w PA->System->Konfiguracja->zakładka 'Ogólne'->zakładka 'Opcje lokalizacji'->Lokalizacja.

@woonski nie wiem czy w ogóle ktoś aktualizował tamten pakiet więc może lepiej będzie jeśli język polski ściągniesz sobie z tego forum (topic: Aktualne,najnowsze tłumaczenie Magento) lub ewentualnie bezpośrednio z stronki tłumaczeń czyli z tego adresu: http://www.magentocommerce.com/langs/list/?locale_id=18&theme=1&version=12&show=Submit

Post 14 kwi 2009, o 23:40

Posty: 4
Gadu-Gadu: 1384200

ściągnąłem paczkę, wrzuciłem na serwer w odpowiednie miejsce i dalej zaplecze mam po angielsku :(

zamieszczam link do screena, w celu pokazania co jak mam ustawione. Dodam, że po zmianie Locale na polski i zapisaniu zmian, po przeładowaniu strony wraca na angielski.

http://zapodaj.net/41906555.jpg.html

Post 15 kwi 2009, o 00:08
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
przy zmianie języka na polski ustaw, w okienku 'Default Configuration Scope' (z lewej u góry), sklep w którym ma być język polski.

Post 15 kwi 2009, o 17:50

Posty: 4
Gadu-Gadu: 1384200

Obrazek

A czy w tym okienku nie ma pojawić się czasem "polski". Bo cokolwiek bym nie nacisnął to i tak w panelu administratora całość mam po angielsku.

tak wygląda reszta:

Obrazek

Post 20 kwi 2009, o 18:04

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam
Jestem nowym użytkownikiem Magento 1,3. Właśnie zmagam się z wgraniem polskiej wersji językowej.
Czy istnieje tłumaczenie do tej wersji?? jeśli tak to gdzie go szukać? jeśli nie to czy muszę zainstalować wcześniejszą wersje do której tłumaczenie da się znaleźć.

Pzdr.

Post 20 kwi 2009, o 18:50

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Wystarczy że zainstalujesz starsza wersję.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 21 kwi 2009, o 20:25

Posty: 4
Gadu-Gadu: 1384200

No, na 1.3 coś nie bardzo chodzi język polski na zapleczu :( męczę się kombinuje i nic, cały czas mam wszystko po angielsku, oprócz dni tygodnia (jak na screenie).

Następna strona

Powrót do Problemy z działaniem



cron