Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja zdjęcia cech w konfigurowalnym i rabaty na pozycji produktu

zdjęcia cech w konfigurowalnym i rabaty na pozycji produktu

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich,

niejako ostałem już przymuszony do Magento i próbuję go rozgryźć. Postawiony sklep produktów a dokładnie albumów fotograficznych z personalizacjami, ilościami kart, różnymi typami i kolorami okładek. Do tego dwie ceny: "detal" i "pro". W pierwszym podejściu stworzone zostały produkty proste i personalizacje w opcjach. Perwszym problemem stał się brak rabatu od opcji dla klientów pro. Rozwiązanie nie do końca dobre: rabat dla koszyka, ale klient chce widzieć końcową cenę już przy konfigurowaniu. Ogarniam więc produkt konfigurowalny, na razie z pozytywnym skutkiem lecz przy jednym atrybucie a atrybutów jest ok 20-30... Rabat dla pro ustawiony jest dla katalogu i niby działa, ale założenie sklepu miało być takie że rabaty nie są równe dla różnych atrybutów - to ostateczność. Pytanie więc czy i jeśli tak jak to zrobić by można było sterować ceną owych dodatków z pozycji "price" gdzie wpisywane byłyby ręcznie ceny dla poszczególnych grup? Jestem gotów od nowa tworzyć produkty, choć jest ich kilkaset, a w sumie kombinacji tysiące...

Druga sprawa to zdjęcia przy owych personalizacjach? Chodzi głównie o kolor okładek, gdzie przy zaznaczeniu odpowiedniego koloru np. ekoskórki z boku pojawiał się podgląd ze zdjęciem... Przypuszczam że do tego konieczna jakas wtyczka, jeśli tak to jaka, jeśli nie to jakaś rada jak uwidocznić podgląd?
Uff, strasznie chaotycznie to napisałem, ale może będzie to zrozumiałe ?

zdjęcia cech w konfigurowalnym i rabaty na pozycji produktu

PostTeraz jest 18 kwi 2024, o 13:21
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Konfiguracja



cron