Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Po przeniesieniu zamówień brak informacji o COD w emailach

Po przeniesieniu zamówień brak informacji o COD w emailach

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Cześć wszystkim,
Mam dziwny problem dotyczący działania jednej wtyczki MSP_Cash_on_delivery - jednak nie podejrzewam że to ona jest problemem. Ostatnio upgradowałem Magento z wersji 1.6.1 do 1.8.1. Jako że znaczna część wtyczek, które działały pod 1.6 już nie działa pod 1.8 to trzeba było szukać alternatywy. Całość była testowana na subdomenie i COD działał jak należy - na podsumie i w emailach była informacja o kosztach opłaty przy odbiorze.

Przed uruchomieniem sklepu przekopiowałem klientów i zamówienia ze starego sklepu, przepiąłem domeny i po tych czynnościach info o COD mam już tylko na podsumie - w emailach na podsumie pustka.

Czy jest jakiś sposób sprawdzenia/wykluczenia co się stało, że wtyczka nie działa do końca poprawnie? Po trochu to wygląda jakby wyliczona wartość nie trafiała do bazy i dlatego email jest generowany bez tej wartości (tylko nie wiem jak to sprawdzić :?)
Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl

Po przeniesieniu zamówień brak informacji o COD w emailach

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 11:25
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Moduły i dodatki



cron