Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Warunek niższej ceny przy określonej ilości

Warunek niższej ceny przy określonej ilości

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Witam,

Mam taki temat, a mianowicie, ceny tier price działają dobrze. Ich wadą jest jednak to, że niższa cena jest dopiero widoczna w koszyku, nie zmienia się dynamicznie po wpisaniu ilości produktów do koszyka. Można to obejść stosując cechy i rabaty dla zadanej ilości. Problem jest jednak taki, że klient może zaznaczyć np. rabat dla ilości 1000 sztuk danego produktu a wpisać np. 500 sztuk. Czy jest możliwe dopisanie jakiegoś warunku do cech żeby sprawdzał czy zaznaczona ilość produktów jest zgodna z tą ilością w koszyku ?
temat się wziął stąd, ponieważ mam dla różnych ilości produktów różne ceny. Ale na tych produktach wykonuję dodatkowe czynności - grawer - za które pobieram dodatkową opłatę, zwiększającą cenę produktu. mając np. rozpisane to w TIER PRICE, po zaznaczeniu przez klienta, że chce dodatkowy grawer, cena podstawowa rośnie mi o cenę graweru. Ale rośnie do ceny tej najwyższej.
W cechach ustawiając sobie rabatowanie, klient zaznacza odpowiednią ilość produktów, następnie dodatkowy grawer i cenę widzi taką jaką powinna być. Problem polega na tym, że zaznaczy np. dla 3000 sztuk produktów, a wybierze 500 i będzie kicha. Co prawda każde zamówienie mogę sprawdzić, ale to jest dodatkowa robota,..

Warunek niższej ceny przy określonej ilości

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 17:58
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Konfiguracja



cron