Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja zależność między atrybutami

zależność między atrybutami

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 3 lut 2014, o 09:17

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam, podczas tworzenia listy zaawansowanych produktów napotkałem problem zależności, weźmy dla przykładu taka konfiguracje produktów:

towar1
-rozmiar 20x20
--- dodatek A, b c
--- dodatek D,E, f
-rozmiar 30x20
--- dodatek a,c
--- dodatek e,f
-rozmiar 50x50
--- dodatek c


Każdy dodatek zmienia cene produktu, w zależności od wybranego rozmiaru ma się załadować inna lista dodatków które zmieniaja cene. Głowię się z tym od kilku dni i nic nie moge wymyśleć w oparciu o sam backend. Pytanie do Was, czy jest możliwość utworzenia takich produktów z takimi atrybutami które sa od siebie zależne ? jeżeli tak to w jaki sposób mogę to wyklikać a jeżeli nie to macie na to jakis pomysł ?

widziałem watki na forum typu (druga-indywidualna-opcja-rozwijalna-zalezna-od-pierwszej-t2214.html) ale to nie jest odpowiedzia na mój problem, produkty konfigurowalne nie radza sobie z tym(chyba ze robie coś nie tak), tworzenie kilkunastu produktów w róznych konfiguracjach dla produktu konfig odpada


Rozwiazaniem wydaje się Simple Configurable Products, działa prawie tak jak tego potrzebuje, problem tylko z liczeniem ceny, zeruje się po wyborze dodatku produktu prostego.

zależność między atrybutami

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 13:31
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

co do SCP i zerowania to wynika to z starego/nieaktualnego pliku szablonu, przetestuj to na czystym nowym magento i domyślnym szablonie, powinno działać poprawnie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Powrót do Konfiguracja