Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Problem z PayU - cena netto zamiast brutto

Problem z PayU - cena netto zamiast brutto

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 28
Gadu-Gadu: 0

Magento 1.7.0.2
PayU - plugin_magento_160 v 1.8.1

Składam zamówienie w sklepie, wybieram adres dostawy itd do momentu potwierdzenia sposobu płatności - jest OK - po wybraniu sposobu płatności przenosi mnie na stronę PayU gdzie kwota do zapłaty jest równa kosztowi dostawy + sumie wszystkich cen netto produktów:

Cena produktu: 12,30zł/brutto (10zł/netto)
Koszt dostawy: 16zł/brtto

do zapłaty przez PayU: 26zł

Czyli odejmuje się kwota podatku od ceny produktu.

Będę wdzięczny za pomoc, bo już nie mam pojęcia co to może być i dlaczego w zmiennej GrandTotal przekazywana jest kwota netto ?

Problem z PayU - cena netto zamiast brutto

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 20:45
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 28
Gadu-Gadu: 0

Udało mi się coś ustalić w tej kwestii - wszystko działa OK kiedy i produkt i wysyłka nie mają zdefiniowanej klasy podatku - wtedy do zapłaty w PayU jest tyle co powinno być, ale czy to nie jest rozwiązanie zastępcze?

Chciałbym żeby jednak klasy podatku były zdefiniowane...


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Zaobserwowałem w swoim sklepie testowym ten sam objaw. Rozszerzenie Payu przekazuje w podsumowaniu transakcji do strony środowiska testowego Sandbox koszty przesyłki w kwocie Netto.
Czy ktoś na forum znalazł już przyczynę tego błędu?


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Otrzymałem zapewnienie z Payu, że błąd przeliczania kosztów przesyłki powinien zostać naprawiony w najbliższym czasie.


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Mowicie o module Orby free czy paid ? czy jakims innym PayU ?

Wogole jaki polecicie moduł płatności pod Magento - bo wygląda na to że czas się zatrzymał na roku 2010-2012....


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Mowa o module i wersji Magento opisanej w pierwszych dwóch wierszach pierwszego posta niniejszego wątku forum.
A polecam moduł ORBA, pomimo że nie aktualizowany od początku 2013 roku, to działa poprawnie.


Powrót do Konfiguracja



cron