Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

[Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

witam

Zaistalowałam moduł kkonrad 0.5.2 zip wg instrukcji z czyszczeniem cache itd posiadam magento 1.3.2.3 wypełniłam ustawienia niestety nei posiadam jak w instrukcji na forum opcji dostawy w ustawieniach ,aktualizowałam kategorie dostałam komunikat ,ze poprawnie.Jednka próbuje dodać aukcje,oglądnąć zainstalowane szablony i pojawia sie pusta strona w module magento.Co jest nie tak ?Moze ja zle zaczynam?

Re: [Dyskusja] Moduł allegro.pl dla Magento

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 11:25
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Zaktualizowałem magento z 1.4.2 do 1.7.0.2 i zaktualizowałem moduł allegro z 0.3.8 do 0.5.2. Pierwsze co zauważyłem to wyskakujący błąd przy próbie wystawienia aukcji (): SOAP-ERROR: Encoding: string '\xbc...' is not a valid utf-8 string który prawdopodobnie da się usunąć przez dodanie jednego parametru w połączeniu z serwerem soap, ale ku memu zdziwieniu zobaczyłem zakodowany kod php, który uniemożliwia jakąkolwiek ingerencje w kod. Jest to dla mnie tym bardziej uciążliwe iż w poprzedniej wersji miałem zmodyfikowaną stronę zarządzaj aukcjami i to samo chciałem zrobić z nową wersją modułu.
Prosił bym od dodanie do strony z akcjami kolumny z miniaturka fotografii przedmiotu gdyż w moim przypadku mam kilka aukcji z takim samym tytułem a innymi zdjęciami i żeby się połapać co i jak potrzebuję miniaturki - to dala mnie najważniejsze.
Najlepiej jakby była możliwość dodawania innych kolumn. Ja w poprzedniej wersji dodałem sobie:
- ilość przedmiotów wystawionych na aukcji,
- sku - po kliknieciu przenosiło do edycji produktu
- waga produktu
- cena produktu
Ewentualnie czy istniała by możliwość dostania dwóch nie zakodowanych plików abym mógł sobie taką poprawkę wprowadzić.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

teraz każda aukcja to więcej niż jeden produkt/aukcja dlatego kolumny dotyczące produktu nie będą działać, co do błędu soap to nie mam pojęcia co to może być
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Fatal error: Class 'Kkkonrad_Allegro_Helper_Data' not found in /home/ftp/app/Mage.php on line 523


Porada jak sobie poradzić z tym błędem:
1. Jak wyskoczy to usuwamy pliki moduły (wszystkie)
2. Usuwamy var/cache
3. Ściągamy z działu download najnowszą wersję modułu
4. Wgrywamy ją (wyłączamy antywirusa, bo blokuje niektóre pliki) do folderu Magento
5. W panelu odświeżamy cache (wszystkie)
6. Odświeżamy panel
7. Flushujemy cache Magento (i już po tym powinna pojawić się zakładka KKKonrada)
8. Relogujemy się.

Mi pomogło :)

KKKonrad kiedy można spodziewać się aktualizacji modułu o synchronizację stanu magazynowego z Allegro? Jak ktoś coś kupi to schodzi nam z magazynu?
Jeżeli to długo w czasie to ile byś sobie zażyczył za indywidualną modyfikację Twojego modułu o tą opcję?


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

za mało czasu na rozwój, teraz hosting pochłania mnie w 100%, proponuje nie czekać na aktualizacje tylko zakupić moduł emAllegro zaprzyjaźnionej firmy: http://www.emagenio.pl/sklep/emallegro.html
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

1500zł za moduł dla małego sklepu... :| I do tego licencja roczna po 500zł... Wątpie, że drobni przedsiębiorcy to kupią - powinny być jakieś pakiety: basic, standard... Pewnie nie tylko ja uważam, że jest to zajebiście drogie.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

o kurcze dopiero był po 600 zł i 100 zł licencja, widocznie coś poszło w górę
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

chyba sie wystraszyli i zmienili ceny :)


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam

Nie moge aktualizowac kategori w magento 1.7.0.2 - modul allegro - 5.2.2. Kiedy probuje - wyskakuje blad serwera. Czy ktos sie z czyms takim spotkał ?

Dzieki z gory za podpowiedz
pozdrawiam


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

KKKonrad czy mógłbyś w kolejnej wersji dodać możliwość włączenia miniaturki w zakładce zarządzaj aukcjami. tzn chodzi o to aby jedna kolumna była z miniaturką danego produktu.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron