Strona główna forum E-commerce Social marketing Ogrzewanie domu jakie wybrać

Ogrzewanie domu jakie wybrać

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...

Post 26 lut 2024, o 13:48

Posty: 52
Gadu-Gadu: 0

Jak w temacie. Zastanawiamy się obecnie nad pompą ciepła albo nad ogrzewaniem gazowym.

Obawiam się, ze pompa będzie zbyt droga, z drugiej strony czy nie jest przypadkiem planowane zakazanie gazu?

Ogrzewanie domu jakie wybrać

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 10:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 27 lut 2024, o 08:30

Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

My akurat zdecydowaliśmy się na pompę ciepła z fotowoltaika (na początek zrobiliśmy kilka paneli w styczniu będziemy dokładać). Dom 270 m2 I rachunki na miesiąc (biorąc pod uwagę co fv wyprodukowała) przychodzą na poziomie 215zł za dwa miesiące. Wiec bardzo fajnie.
W poprzednim domu rachunki za prąd płaciłam podobnie. I dochodziło do tego ogrzewanie gazem gdzie w sezonie zimowym (jeszcze jak ceny były normalne czyli 2018-2021) płaciliśmy miesięcznie około 400 zł za ogrzewanie domu i wody. W chorych sezonach już 800-1000 zł. Wiec w rozrachunku Pompa wychodzi korzystniej (na pewno nie przy zakładaniu bo to drogi interes) ale w perspektywie czasu już tak. Plus że jest bezemisyjna Wiec jej nie zakażą ani nie nałożą jakiegoś podatku.
A czy droga? Moim zdaniem warto jest indywidualnie dopytać o wycenę. Zerknij sobie na ofertę od Vaillant https://www.vaillant.pl/klienci-indywid ... py-ciepla/ I oferowane przez nich pompy ciepła.

Post 14 kwi 2024, o 20:33

Posty: 56
Gadu-Gadu: 0

Podczas wizyty w profesjonalnym salonie podłóg firmy Superparkiet w Warszawie, gdzie szukałem właśnie desek na ogrzewanie podłogowe, dowiedziałem się od uprzejmych doradców, że najlepszym rozwiązaniem będą deski warstwowe, które zdecydowanie lepiej znoszą obciążenia, jakim poddana jest podłoga na ogrzewaniu podłogowym. Jeśli szukacie dobrej jakości podłóg w korzystnych cenach, to zajrzyjcie sobie na stronę https://superparkiet.pl/, lub odwiedźcie jeden z czterech salonów Superparkiet w Warszawie.


Powrót do Social marketing