Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Newsletter - problem z dostarczeniem mailingu

Newsletter - problem z dostarczeniem mailingu

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 26
Gadu-Gadu: 0

Witam,

1)Mój problem polega na tym że mając ustawionego maila do wysyłki newslettera, np. zakupy@domena.pl, mail z newsletterem dociera np. na moją prywatną pocztę na gmailu, a NIE dociera na firmową tomek@domena.pl (pocztę w tej samej domenie).
W czym może tkwić problem (cron ustawiony)

2)Ma ktoś głębsze doświadczenie z mailingiem i mógłby się nim podzielić, dostarczony mail na gmaila, wyświetla się bez obrazków (szablon maila na tabeli, obrazki zadeklarowanego w komórkach <img src=""> , a nie poprzez style CSS), przez co potencjalny odbiorca zmuszony jest kliknąć pobierz obrazki.

Będę wdzięczny za pomoc zwłaszcza w tej pierwszej kwestii.

Newsletter - problem z dostarczeniem mailingu

PostTeraz jest 25 sie 2019, o 09:02
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

1) filtr antyspamowy na @domena.pl ?
Skoro dochodzi do innych odbiorców, a nie dochodzi do jednego, to tkwi z dużym prawdobodobieństwem w filtrze antyspamowym


Posty: 26
Gadu-Gadu: 0

Filtr antyspamowy faktycznie mam założony, ale w SPAMie wiadomość się nie znajduje, ponadto system nie wyświetla żadnych nieprawidłowości związanych z wysłaniem newslettera (sprawdzałem w PA => problem z wysyłką)


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Ja tam nie miałem nigdy problemu z mailingiem. W żadnym z trzech/czterech programów. Zmieniałem w sumie ze względu na ciekawość drugiego, do niedawna był SARE, teraz CHMIURO i jest ok. Zobaczymy na jak długo, pozdrawiam ;)


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Ja tam nigdy nie miałem problemów z systemami mailingowymi. Nie wiem z jakich korzystaliście - na mojej liście są Freshmail, Sare czy Chmiuro. To ostatnie, bezpłatne na razie sprawdza się ok. Macie jakieś inne do skorzystania? Pozdrawiam :)


Powrót do Konfiguracjacron