Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Moduł platnosci.pl - problem z potwierdzeniem zamówienia

Moduł platnosci.pl - problem z potwierdzeniem zamówienia

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 8
Gadu-Gadu: 1422188

Witam,

Mam problem z modulem platnosci.pl (STOPLATNOSCI) i e-mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. A mianowicie, po wybraniu rodzaju platnosci na platnosci.pl i dokonaniu transakcji - ani Klient, ani administrator sklepu nie otrzymują potwierdzenia złożenia zamówienia.

Problem ten nie występuje gdy wybieramy inny rodzaj platnosci niz poprzez bramke platnosci.pl (mam akurat ustawiony np. przelew bankowy). Wtedy standardowo e-mail z potwierdzeniem zamówienia jest wysyłany.

Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem i zna jego rozwiązanie, to proszę o pomoc.

Z góry dziękuję :)

Moduł platnosci.pl - problem z potwierdzeniem zamówienia

PostTeraz jest 27 kwi 2024, o 23:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

sprawdz dokladnie czy w kodach ktore wprowadziles w panelu nie wkradla sie zadna spacja. U mnie pojawil sie ten problem i nie ukrywam, ze troche sie nameczylem zeby go namierzyc...
Jak wszystko masz dobrze wprowadzone i dalej nie dziala, to sprobuj wgrac oryginalne szablony mailowe i samemu przetlumaczyc teksty w nich zawarte. Mialem ten problem gdy klient skladal zamowienie jako gosc i nie mam pojecia z czym sie to wiazalo, ze nie chcialo chodzic.


Powrót do Konfiguracja