Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Moduł M2Epro tworzenie aukcji wielowariantowych na eBay

Moduł M2Epro tworzenie aukcji wielowariantowych na eBay

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 8
Lokalizacja: Częstochowa
Gadu-Gadu: 0

Witam,
problem polega na tym że nie mogę ustawić na platformie Magento 2 na wtyczce M2Epro zintegrowanej z eBayem aby wystawiane przeze mnie aukcje wystawiane były na eBay jako wielowariantowe. Na Magento 2 oczywiście w katalogu produktów tworzy się jeden produkt nadrzędny który ma status ( configurable product ) oraz lista produktów ( simple product ) z różnymi wariantami produktów. Na sklepie oczywiście widoczny jest jeden produkt z możliwością wyboru wartości atrybutu. Wystawiając aukcje na eBay poprzez wtyczkę M2Epro nie tworzy się aukcja z wyborem wartości dla danego atrybutu a tworzy się kilka aukcji. Jak zrobić żeby aukcje na eBay były wielowariantowe. Produkty wystawiane są na niemieckim eBayu więc na pewno jest możliwość wystawiania takich aukcji. Pozdrawiam i proszę o jakieś porady.

Moduł M2Epro tworzenie aukcji wielowariantowych na eBay

PostTeraz jest 16 kwi 2024, o 16:29
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam.
Mialem ten sam problem, bo zaznaczalem w polu wyboru produktu produkt tzw. configurable i wszystkie podrzędne simple. Następnym razem zaznaczylem tylko produkt configurable i wszystko wrzucilo ladnie. Jeżeli to nie pomoże możesz spróbować zrobić produkt Grupowy z wszystkimi możliwymi wariantami i wrzucić, jest to rozwiązanie oczywiście tymczasowe.
Ponad to warto też sprawdzić czy dana kategoria produktu pozwala na wrzucenie aukcji wielowariantowej, gdyż jak mi wiadomo nie każda kategoria na ebay.de pozwala na to.

Pozdrawiam.


Powrót do Moduły i dodatki



cron