Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja losowe produkty na stronie głównej

losowe produkty na stronie głównej

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 22
Gadu-Gadu: 3778804

jak zrobić taki box na stronei głównej
Obrazek
chodzi o to aby produkty zmieniały się losowo


dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkownikó

losowe produkty na stronie głównej

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 14:26
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 3970064



Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

bylbym wdzieczny za lepszy opisik jak zrobic aby na stronie glownej pojawialy sie losowo produkty. Sposob opisany w powyzszym linku nie dziala za dobrze, a te dwa moduly sa do wersji 1.1
Jesli jest jakis modulik pod 1.3.2.4 to bylbym wdzieczny za link. Nigdzie nie moglem znalezc, wiec pewnie samemu bedzie trzeba to zrobic...

Pozdrawiam

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Tu jest moduł produktów polecanych: http://www.magentocommerce.com/module/2 ... d-products


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

i jak to dziala?:) teraz mam utworzona oddzielna kategorie ktora przypisalem do strony glownej i mam w niej zaznaczone 12 produktow, ktore wyswietlaja sie na jednej stronie. Po wgraniu tego modulu tez bede musial recznie zaznaczac jaki produkt ma sie wyswietlac w tej kategorii? polecane to chyba sam bede wybieral jakie maja byc najwyzej wyswietlane?


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

sory, ze dwie wiadomosci pod soba, ale ten modul wydaje mi sie bezsensowny:) to w ogole jest modul? wydaje mi sie, ze mozna osiagnac dokladnie to samo za pomoca utworzenia kategorii i wklejenia na strone glowna:

{{block type="catalog/product_list" category_id="np. 50"
template="catalog/product/list.phtml"}}

Wowczas wyswietli sie ta kategoria i mozemy dodawac do niej produkty jakie maja nam sie pojawic...

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
@matis87 Tyle, że przy Twoim rozwiązaniu zawsze masz te same produkty na liście, a w temacie chodzi o losowe produkty.


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

w takim razie na podstawie czego dobierane sa produkty ktore maja byc wyswietlane? od tych ktore sprzedaja sie najwiecej? napisales, ze modul dotyczy sposobu na polecane, a nie na losowe? czy cos ja zle zrozumialem?:)

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
matis-87 napisał(a):
w takim razie na podstawie czego dobierane sa produkty ktore maja byc wyswietlane?

No wnioskując po nazwie i po zdjęciu z pierwszego postu to na podstawie polecenia od właściciela sklepu/jego obsługi.
matis-87 napisał(a):
od tych ktore sprzedaja sie najwiecej?

Wtedy byłby to moduł bestseller'ów a nie produktów polecanych.
matis-87 napisał(a):
napisales, ze modul dotyczy sposobu na polecane, a nie na losowe?

To raczej autor wątku przedstawiając zdjęcie i pisząc posta napisał o tym, że chce mieć moduł do losowego wyświetlania produktów polecanych czyli jeżeli np chciałby polecać klientom dajmy na to z 50 z 1000 produktów to z tej 50 za każdym razem ma być losowo pobierane np 6 produktów i one mają zostać wyświetlone.


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

dobra,zainstaluje, zobacze i najwyzej wyrzuce ten modul jak nie bedzie mi pasowal;)


Powrót do Konfiguracja



cron