Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Kilka pytan odnosnie konfiguracji magento

Kilka pytan odnosnie konfiguracji magento

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Witam

Mam kilka pytan odnośnie konfiguracji i zarzadzania Magento

1. Czy da się zresetowac ID produktów ? w tym momencie nie sa kolejno i chciałbym to zmienic – trzeba cos odświeżyć czy jest to zabawa dla programisty ? ewentualnie co trzeba zrobic.
2. Czy da się kopiować podkategorie z jednej kategorii do drugiej ? Chodzi o to, żebym nie musial tego samego pisac w kolejnej kategorii.
3. Czy da się przenieść kilka produktów jednoczesnie ?
4. Autoresponder – czy Magento ma wbudowany sensowny autoresponder..gdzie będę mogl np. zbudowac jakis kurs podzielony na dni tygodnia i sam się będzie rozsyłał ? czy samoczynnie wysle maila do klienta np. w ustalonym czasie po zakończeniu transakcji ? ( np. tydzień lub dwa )
5. Jak sensownie porozdzielac produkty ? – mam tutaj na mysli, ze np. interesuja mnie produkty z konkretnej kat. Wchodze sobie w zarzadzanie kat. -> nazwa kat - > i wybieram produkty kat. Fajnie by było na tym etapie to porozdzielac bo wszystko mam w jednym miejscu …ewentualnie jeśli ID następują po sobie to można to wrzucic do zarzadzania produktami i tam to porozdzielac na poszczególne podkategorie. Problem pojawia się jak ID nie sa po sobie.

pozdrawiam
Bullitt

Kilka pytan odnosnie konfiguracji magento

PostTeraz jest 9 maja 2024, o 06:51
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

ad1 poszukaj skryptu na http://www.magentocommerce.com ktory usuwa wszystkie produkty
ad2 nie chyba że jest taki moduł lub ktoś Ci go napisze
ad4 chyba nie, chyba ze zrobisz newnetera i dodasz do niego klienta
ad3 i ad5 nie możesz inaczej przesuwać produktów miedzy kategoriami jak ustawiać to w edycji produktu lub w produkty kategorii
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

ad1 - usuwa wszystkie produkty ? w sensie wywala mi cala baze i musze ja ladowac od 0 ? nie da sie zresetowac samych "numerkow" ? na zasadzie klikam "odswiez" ...i mam nowa numeracje ? :). Magento to fajne oprogramowanie, ale mimo swojego wypasu brakuje mu sporo w moim mniemaniu podstawowych rzeczy - ale to tez jest oczywiście kwestia punktu widzenia ...i zapotrzebowania.

Jeszcze jedno pytanie - jest jakis dostepny modul do opini o sklepie ?


Powrót do Konfiguracja