Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Kilka Formularzy na różne adresy email

Kilka Formularzy na różne adresy email

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 8
Gadu-Gadu: 0

Witam otóż mam w magento podpięte kilka formularzy kolejno form1.phtml, form2.phtml, form3.phtml,

aktualnie wszystkie te formularze lecą pod jeden adres mailowy podany w Konfiguracja>Ogólne>Kontakty--opcje email,

Z tego względu że informacji spływających jest coraz więcej chcieli byśmy dodać adresy mailowe

czyli:
form1.phtml - lieci na 1 email
form2.phtml - lieci na 2 email itd..

w których plikach mam szukać aby na sztywno ustawić konkretne formularze do konkretnych maili.
Macie może jakieś sugestie. chyba że jest jakiś dodatek który pozwala ustawiać takie rzeczy.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje.

Kilka Formularzy na różne adresy email

PostTeraz jest 11 maja 2024, o 08:25
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Tutaj wszystko zależy od człowieka który to robił bo można to w różny sposób zaimplementować.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 8
Gadu-Gadu: 0

dodam że formularze robiłem sam przez powielanie oryginalnego formularza kontaktowego magento, dlatego też wszystkie lecą na jeden adres. Wcześniej nie było potrzeby rozdzielania.

Czy można w jakiś prosty sposób dodać np 3 adresy mailowe pod różnymi zmiennymi, i manipulować nimi w tych plikach form1.phtml , ... ,


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Zapewne w form1.phtml masz funkcję, która pobiera adres z PA - odszukaj ją i ręcznie ustaw tam adres na jaki ma być wysyłany e-mail.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Problemy z działaniem