Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Jakiego rodzaju produktu użyć?

Jakiego rodzaju produktu użyć?

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 29 sty 2014, o 02:24

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Cześć!

Mam prośbę o pomoc. Mam w sklepie wiele produktów które zawsze składają się z pary produkt - grafika. Poniżej trzy przykłady:
Grafika 1 (10 zł) + koszulka (10zł) = 20 zł
Grafika 2 (3 zł) + polówka (15 zł) = 18 zł
Grafika 2 + koszulka = 13 zł

Grafik w sklepie mam z 200 (i wciąż ich liczba rośnie), produktów z 50 (nie licząc tego, że mam w koszulkach opcje kolor, rozmiar) i wszystko byłoby fajnie, gdybym mógł tworzyć pary, gdzie na podstawie cen i opisów automatycznie tworzyłyby się produkty.
Próbowałem bundle i grouped, ale chyba nie umiem tego dobrze poskładać, albo się nie da :)

Chciałbym żeby:
- cena powstawała na podstawie dwóch składowych produktów, ale tak, żeby nie było widać tych cen cząstkowych i zmieniać ilości (w grouped mógłbym zmienić ilość jednego ze składowych);
- opis tworzył się na takiej zasadzie, że np. short desc. było z projektu, a description z produktu
- wszystko co musiałbym robić to przygotowywać odpowiednie grafiki (choć nie miałbym nic przeciw, gdyby grafiki z produktów cząstkowych też były widoczne).

Bardzo by mi się to przydało w kontekście prowadzenia magazynu i ewentualnych zmian cen jednej składowej.

jeśli macie jakiś pomysł jak to rozwiązać, to byłbym wdzięczny.

Jakiego rodzaju produktu użyć?

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 08:57
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Do tego musisz użyć produktu konfigurowalnego.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Konfiguracja