Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Duplicate Flat rate, nie dodaje produktów do koszyka

Duplicate Flat rate, nie dodaje produktów do koszyka

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Hej, witam wszystkich,

próbował ktoś z was tego: http://www.magentocommerce.com/wiki/duplicating_flat_rate_shipping_module

Czasami jest taka potrzeba, żeby zduplikować moduł flat rate.

Na początku, wyświetlał parę błędów (u mnie nazywa się to Flatratetwo zamiast Flatrate_uk), ale gdy pozmieniałem nazwy wszędzie na takie same, tak jak wszędzie z dużej litery i bez odstępów, to jak by zaczęło działać, ale za to nie mogę dodać żadnego produktu do koszyka :D:D

Jak wyłączę zduplikowany moduł to wszystko gra, jednak że zastanawiam się gdzie w ogóle teraz szukać błędu? Korzystam z 1.3.1.2 i sądzę, że gdzieś jeszcze trzeba w tej wersji zadeklarować istnienie zduplikowanego modułu, tylko gdzie?

pozdrówka!

Duplicate Flat rate, nie dodaje produktów do koszyka

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 04:30
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

okay, opisana metoda duplikowania nie działa,

po czym stwierdzam, że należy usunąć pliki które stworzyłem na potrzeby duplikatu i cofnąć zmiany w dwóch plikach konfiguracyjnych (wszystko opisane w artykule na magento, czyli klikajcie na link powyżej :))

Wszystko jak by się wydawało działa poprawnie, w konfiguracji w metodach wysyłki nie pokazuje się już duplikat, jest ok, za to teraz jak kliknę na sposoby płatności wyskakuje error, gdzie magento rzuca wyjątek
Invalid model for shipping method: flatrate_two


BTW: flatrate_two tak nazywał się zduplikowany moduł.

Pytanie: Gdzie to może być jeszcze zapisane? czy w którejś konkretnej tabeli w bazie danych? czy to raczej wina cache (chodź tutaj już parę razy odświeżyłem wszystko) ?

Koledzy, koleżanki, pomóżcie :)


Powrót do Moduły i dodatki



cron