Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Dodawania opcji do atrybutów z poziomu dodawania produktu

Dodawania opcji do atrybutów z poziomu dodawania produktu

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 4880453

Zastanawiałem się gdzie najlepiej umieścić ten wątek i chyba najlepiej będzie pasował tutaj.

Czy ktoś wie jak można w miarę zgrabnie załatwić tę sprawę? Jedyne co udało mi się na ten temat znaleźć w internecie to wątek gdzie ludzie mają ten sam problem http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/27837/

Dodawania opcji do atrybutów z poziomu dodawania produktu

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 13:28
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
niestety ale ponieważ atrybuty nie są bezpośrednio powiązane z produktami, tylko z zestawami cech przypisywanymi do produktu, obawiam się, że takie rozwiązanie będzie ciężkie do osiągnięcia.


Posty: 41
Lokalizacja: Gdynia
Gadu-Gadu: 1503284

Witam,
Ja rowniez poszukuje takiej finkcjonalnosci, poniewaz mam atrynut (ceche), ktora bedzie mogla zawierac kilkaset wartosci , a nie usmiecha mi sie wprowadzanie ich recznie. Probowalem przy imporcie produktow nadac cesze (typu multiselect) dodatkowa wartosc i niestety to nie dziala. Szkoda ze nie ma funkcji API do dodawania cech/wartosci cech, bo mozna by z niej sciagnac kod i napisac jakis modulek. Jak patrzalem przez pol dnia jak dodawane sa wartosci cech np. w PA, to do niczego nie doszedlem. Jest to dosac skomplikowane. Jesli uda mi sie cos wykombinowac to napisze.
Pozdrawiam


Powrót do Konfiguracja