Strona główna forum E-commerce Social marketing Dlaczego firmy powinny mieć konto na facebooku? (artykuł)

Dlaczego firmy powinny mieć konto na facebooku? (artykuł)

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Facebook to potężne zródło marketingowe.

W artykule na moim blogu wyjaśniam dlaczego warto mieć firmowy profil na Facebooku.

Oto link do artykułu:
http://maciejkusaj.pl/dlaczego-kazda-firma-powinna-miec-konto-na-facebooku/

Bardzo jestem ciekawy co o nim myślisz, dlatego bardzo proszę o komentarz, albo maila z Twoją opinią na jego temat.

Pozdrawiam
Maciek
Zapraszam na mój blog http://www.maciejkusaj.pl

Dlaczego firmy powinny mieć konto na facebooku? (artykuł)

PostTeraz jest 16 kwi 2024, o 22:17
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1
Lokalizacja: Zgierz
Gadu-Gadu: 0

Całkiem fajny artykuł, ale zastanawia mnie czemu ograniczyłeś się wyłącznie do Facebooka? Generalnie lepiej byłoby napisać, czemu tak ważne jest korzystanie z Social Media.

jest to dość oczywiste ze powinny posiadać facebooka, aktualnie gdy klient szuka jakiejś firmy po nazwie to predzej wpisuje ją w facebooka a nie w google;) I jest oczywiscie prostszy kontakt z klientami/obserwatorami
Zapraszam na swój blog firma windykacjna kruk


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

Z własnego doświadczenia wiem, ze nie w każdej branży fanpage firmowy się sprawdza. Jedynie buduje pozytywny wizerunek firmy ale klientów brak.


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Jednak nie wszystkie firmy mają konto na Facebooku, nie które nie zakładają bo nie chcą zwłaszcza negatywnych komentarzy na swój temat.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Dokładnie, nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz w Internecie, taka jest rzeczywistość. Warto budować swoją społeczność :)


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Zasadniczo bardzo ciekawy artykuł, ale ja wyznaję filozofię Marcina Osmana, która mówi, że zdecydowanie lepiej jest prowadzić prywatne konto.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

W dzisiejszych czasach jezeli nie ma fanpage na facebooku, firma nie jest wiarygodna.


Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Gadu-Gadu: 0

Według mnie nie zawsze musi być FB. zależy od profilu firmy i tego czym się zajmuje. nie zmienia to faktu, że w większości powinien być generalnie social czyli FB, może byc INSTAGRAM itd....


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

zdecydowanie są w stanie złapać zasięgi.
-
agregat prądotwórczy do domu jednorodzinnego

Następna strona

Powrót do Social marketing



cron