Strona główna forum Ogólnie o Magento Hosting pod Magento dhosting i magento

dhosting i magento

Wszystko o hostingu, wymaganiach Magento i sprawdzonych firmach hostingowych...

Post 31 lip 2009, o 18:07

Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Wcale mnie nie zasmuciłeś :)
Cena nie jest nieuczciwa, jednak ja brałem pod uwagę zakup licencji unlimited. Co do napisu to zobacz sklep www.aktywnysmyk.pl, gdzie napisu brak. Właśnie dzięki temu sklepowi zainteresowałem się Highslide. Sprawdź czy nie masz tam możliwości usunięcia tego napisu, bo na stronie Highslide również go nie ma.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

dhosting i magento

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 07:06
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 31 lip 2009, o 18:41

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

To w takim razie macie jakis sprawdzony hosting na ktorym wszystko ladnie smiga i nie ma zadnych problemow?? W moim sklepie chcialbym miec nie wiecej niz 500 produktow na 1 rok dzialalnosci, wiec jaki by byl dla mnie dobry? macie jakies propozycje?:)
pozdrawiam

Post 31 lip 2009, o 20:26

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Lesiu napisał(a):
[...] zainteresowałem się Highslide. Sprawdź czy nie masz tam możliwości usunięcia tego napisu, bo na stronie Highslide również go nie ma. [...]

Credits usuwa się tak...
hs.showCredits = false;

PrestaShop pozdrawia Magento ;-)

Post 31 lip 2009, o 22:32

Posty: 81
Gadu-Gadu: 3824559

Zapraszam do mnie ;p

Post 1 sie 2009, o 20:17

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Lesiu napisał(a):
Wcale mnie nie zasmuciłeś :)
Cena nie jest nieuczciwa, jednak ja brałem pod uwagę zakup licencji unlimited. Co do napisu to zobacz sklep http://www.aktywnysmyk.pl, gdzie napisu brak. Właśnie dzięki temu sklepowi zainteresowałem się Highslide. Sprawdź czy nie masz tam możliwości usunięcia tego napisu, bo na stronie Highslide również go nie ma.



Owszem napis można usunąć, co własnie uczyniłem, nie zalezy to od posiadania licencji, tylko od usunięcia lub skorygowania kilku linijek w .js
Przy okazji można co teraz uczyniłem spolonizować opisy :)
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 2 sie 2009, o 21:35

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

kulfon250 napisał(a):
Przy okazji można co teraz uczyniłem spolonizować opisy :)

Zobacz linijkę restoreTitle : 'Kliknij by zamknąć. Kliknij i trzymaj by presunąć. Użyj strzałek do nawigacji.'
Jest tam błąd "presunąć"

Poprzednia strona

Powrót do Hosting pod Magento



cron