Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Brak polskich znaków w tytułach kategorii

Brak polskich znaków w tytułach kategorii

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Mam problem z wyświetlaniem polskich znków w tytułach kategorii na stronie danej kategorii przykład:
http://sklep.naszaera.pl/index.php/artyku.html

Brak polskich znaków w tytułach kategorii

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 22:51
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Nie wiem czy coś mieszałeś ale np u mnie wszystko jest ok i polskie znaki działają - podglądnij sobie te strony z innej przeglądarki.


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

No nie wiem mi nie działa chodzi mi o tytuł kategorii tymi dużymi literami powinno być Artykuły PPOŻ a jest Artykuły PPO

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Sorry nie zauważyłem - faktycznie jest błąd. Instalowałeś jakieś moduły (np. moduł Allegro) ?


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

tak moduł allegro i dotpay


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

A co to ma do rzeczy, mam oba(kkkonrada) i polskie znaki hulają? to wygląda raczej na jakiś skrypt skórki, który nie daje wyświetlać polskich znaków, zobacz czy w adminie widzisz polskie literki, jeśli tak szukaj w skórce...
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 48
Gadu-Gadu: 0

w menu masz wszystko ok
rozumiem że chodzi Ci o Nazwy kategorii w w h1?
ta masz jakiś cufon zastosowany - może po prostu czcionka użyta do zamiany nagłówka tekstowego na obrazkowy - nie ma polskich znaków?
www.dominatrix.pl - sklep fetish | bdsm


Posty: 17
Gadu-Gadu: 0

Dokładnie tak jak mówi wontroba - z kodowaniem w Magento jest wszystko w porządku, jak podejrzysz źródło to widać "PPOŻ". Problem jest z Cufonem (korzystasz z fonta "Gautami" który chyba nie ma polskich znaków).

Polecam zrezygnować z cufona i zrobić zwykłe nagłówki np. Arialem. To będzie dodatkowo działanie na rzecz odchudzenia trochę tej strony bo waży ponad 800 kb :)


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Jak się do tego zabrać siedzę w magento dopiero tydzień i jestem prawdziwym laikiem


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Ok dzięki za pomoc poradziłem sobie

Następna strona

Powrót do Problemy z działaniem



cron