Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Brak możliwości dodania do koszyka

Brak możliwości dodania do koszyka

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

Witam

Użytkuję sklep internetowy Magento w wersji 1.4.2.0. Mam zdefiniowanych kilka produktów prostych oraz konfigurowalnych z dodaną jedną cechą (nazwa cechy: rozmiar) obowiązkowo do określenie przed dodaniem do koszyka (aby wiedzieć jaki rozmiar koszuli klient chce kupić). Pojawił się jednak problem, że pomimo określenia tej cechy pojawia się po kliknięciu na "Dodaj do koszyka" monit: "Please specify the product's option(s)." Określę ponownie rozmiar w liście rozwijanej, wpiszę ilość sztuk do zamówienia i nadal ten się monit. I tak w kółko. Czy wynika to z tego, że jest jeszcze jakiś może ukryty parametr przy zakupie którego nie widać a powinien być wypełniony aby produkt trafił do koszyka ? Jak coś takiego sprawdzić? Czy są jakieś logi może lub testy od strony administracyjnej systemu Magento ?

Za wszelką odpowiedź serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
M.K.

Brak możliwości dodania do koszyka

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:35
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

raczej to może być problem z wysyłaniem właśnie wartości pola rozmiar, spróbuj przetestować to na domyślnym szablonie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 15
Gadu-Gadu: 0

Witam

Sprawdziłem na wcześniejszym szablonie (fashionstore) i tam jest OK. Po wybraniu rozmiaru ładnie mi dodaje każdy produkt do koszyka.
No to teraz mam ładnie pozamiatane. Teraz używam darmowy szablon (mhitech) i to z nim jest widocznie problem. Teraz przerobić po kimś taki szablon to będzie masakra. Niby wszystko jest w modelu MVC czyli prezentacja oddzielona od logiki ale jednak pojawiają się zgrzyty.
Zapytam jeżeli można: czy jest jakaś możliwość debugowania problemów z funkcjonowaniem elementów strony w Magento jak w moim przypadku czyli niemożność dodania do koszyka z uwagi na nie przesyłanie w szablonie danych o wybranym w comboboxie rozmiaru? Combobox z rozmiarami dla produktu konfigurowalnego wyświetla więc nie wiem w czym jest problem? Czego mu brakuje ?

Za wszelką odpowiedź serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
M.K.


Powrót do Problemy z działaniem



cron