Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Błąd podczas ładowania sklepu.

Błąd podczas ładowania sklepu.

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 20 lip 2010, o 22:03

Posty: 33
Gadu-Gadu: 8692558

Witajcie,

Wczoraj gdy chciałem sprawdzić co dzieje się w sklepie otwieram stronę a tam zonk...

Link do strony: http://x-skyler.pl/report/?id=-1139307900&s=default

Taki komunikat się wyświetlił:

Error in file: "/home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/sql/core_setup/mysql4-install-0.8.0.php" - SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Tabela 'core_resource' ju� istnieje
Trace:
#0 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(292): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
#1 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(167): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb('install', '', '0.8.13')
#2 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(155): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_installResourceDb('0.8.13')
#3 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(121): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php(263): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(263): Mage_Core_Model_Config->init(Array)
#6 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/Mage.php(434): Mage_Core_Model_App->init('', 'store', Array)
#7 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/app/Mage.php(455): Mage::app('', 'store', Array)
#8 /home/kryswebsit/domains/x-skyler.pl/public_html/index.php(65): Mage::run()
#9 {main}               


Proszę o pomoc, z góry naprawdę dziękuje.

Błąd podczas ładowania sklepu.

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 06:06
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 lip 2010, o 07:47

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

restart bazy MySQL - powinno pomóc lub odzyskaj bazę z kopii
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 22 lip 2010, o 19:01

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

coś Ci chce instalować to co jest zainstalowane, proponuje usunąć wszystko i zainstalować ponownie
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 30 lip 2010, o 21:21

Posty: 33
Gadu-Gadu: 8692558

Witajcie, przepraszam za byt długi czas bez odpowiedzi(natłok pracy). Nie ukrywam że nie mam dużo wolnego czasu i jak najlepiej to zrobić? Nie robiłem kopii zapasowych gdyż ta opcja zepsuła mi się parę miesięcy temu, jak zresetować bazę danych? Co ja mogę ciekawego zrobić w tej sytuacji.

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Post 31 lip 2010, o 00:29

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Powiem że sam nie wiem, jakoś to trzeba naprawić, pobawić się, oczywiście mieć kopie zapasową sklepu w zanadrzu. Jak chcesz to mógłbym się pobawić z tym za Ciebie, jeśli zrobię to płacisz, jak nie to nie.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 31 lip 2010, o 00:37
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
@krys-s Jeżeli możesz to zmień uprawnienia pliku mysql4-install-0.8.0.php na 755 ewentualnie zrób jego kopię na swój dysk i po prostu go usuń - to powinno pomóc tyle, że nie jestem pewien czy nie będzie innych problemów.


Powrót do Problemy z działaniem



cron