Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Późne wakacje

Późne wakacje

Na temat Magento - ogólnie...

Post 27 kwi 2022, o 19:47

Gadu-Gadu: 0

Na wakacje można jechać zawsze, nie tylko w lato.

Re: Późne wakacje

PostTeraz jest 28 sty 2023, o 18:11
Google

Post 28 kwi 2022, o 09:35

Bardzo fajnie może być na takim urlopie

Post 25 maja 2022, o 16:46

W zeszłym roku spędziłem wakacje w Karkonoszach. Polecam Wam ciekawe trasy w Karkonoszach , na stronie znajdziecie wiele ciekawostek na temat tras które warto zwiedzić będąc na wakacjach w tych rejonach. Zapoznajcie się z informacjami dostępnymi na stronie.

Post 14 cze 2022, o 16:35

a może macie ochotę na spokojne miejsce w pięknych okolicznościach przyrody z dala od tłumu, hałasu i natłoku ludzi? Jeśli właśnie takiego odpoczynku potrzebujecie, chcecie zrelaksować się w zgodzie z naturą - koniecznie zerknijcie na ofertę Ośrodek Bolko

Post 15 cze 2022, o 09:42

Ogólnie to w tych czasach nie wiem kto pojedzie na wakacje.

Post 15 cze 2022, o 21:36

Takie wakacje też są bardzo fajne

Post 27 cze 2022, o 18:45
We wrześniu chciałbym się wybrać na rodzinne wakacje nad Morze Bałtyckie. Wiem, że pogoda może być różna i że może być już wtedy za zimno na morskie kąpiele i plażowanie, dlatego zależy mi, żeby znaleźć hotel, w którym będzie sporo atrakcji takich jak basen, spa, restauracja itp. Poszperałam troszkę w internecie i najbardziej zainteresowała mnie ta oferta: https://www.hotelsaltic.pl/. Czy ktoś z Was był w hotelu Saltic i może podzielić się swoimi wrażaniami z pobytu? I gdzie Waszym zdaniem lepiej się wybrać - do Grzybowa czy do Łeby? :)

Post 27 cze 2022, o 22:34

Myślę że na wakacje najlepiej pojechać w pierwszej połowie lipca.

Post 28 cze 2022, o 16:18

A czy kupujecie jakieś środki odstraszające na kleszcze i inne owady? Ja właśnie znalazłam artykuł https://muggasklep.pl/czy-mugga-dziala- ... -n-43.html z którego dowiedziałam się o produktach marki MUGGA, ponoć są bardzo skuteczne w działaniu.

Post 29 cze 2022, o 11:57

Przed tym zabezpieczam mojego psa.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje