Strona główna forum Wsparcie Tutoriale Jak zacząć sprzedaż we wlasnym sklepie internetowym

Jak zacząć sprzedaż we wlasnym sklepie internetowym

Czyli zrób to sam, krok po kroku...


Posty: 45
Gadu-Gadu: 0

Google Ads, Facebook Ads, Instagram (posty darmowe i płatne), Pinterest, Mailing (zbieranie listy mailingowej poprzez zapis za np rabat), SMSy, Influencer marketing.
Przede wszystkim poczytaj co to jest lejek marketingowy i lejek sprzedażowy. To jest zbiór pewnych czynności następujących jedno po drugim. Jak zrozumiesz lejek marketingowy sklepu internetowego to potem zrozumiesz mniej więcej jak i do czego wykorzystywać te kanały co wyżej opisałem. Poczytaj sobie o tym https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/jak-z ... ernetowym/ Jak zwiększyć ruch w sklepie online.

Re: Jak zacząć sprzedaż we wlasnym sklepie internetowym

PostTeraz jest 8 cze 2023, o 14:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Jeśli chodzi sklepy, na pewno warto wziąć przykład z https://strefa420.pl - naprawdę ciekawa sprawa.


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Na pewno warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dowolny software house nie osiągnie odpowiednich rezultatów. Jednak wyjątkowe agencje, jak https://angab.co mogę zdecydowanie polecić.


Posty: 180
Gadu-Gadu: 0

Także nad takimi sprawami ja się zastanawiałem i również bardzo zależało mi na tym aby dowiedzieć się czy warto jest sprzedawać na marketplace. Jak zacząłem szukać informacji to dopiero na stronie https://6krokow.pl/-czy-warto-sprzedawa ... rketplace/ bez żadnego problemu udało mi się o tym przeczytać.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Czy potrzebne są w tym celu jakieś zgody do zawarcia?


Powrót do Tutorialecron