Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Pytanie o magazyn

Pytanie o magazyn

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 27 lis 2022, o 17:05

Posty: 90
Gadu-Gadu: 0

Jeśli planujecie budowę magazynu lub rozbudowę istniejącego, to zdajecie sobie pewnie sprawę, że potrzebna będzie stal, w dużych ilościach i różnego rodzaju. W przypadku konstrukcji klasycznego magazynu, taka jest używana na praktycznie wszystkich etapach. Warto przy tym sprawdzić ofertę firmy https://mtl.com.pl/ - to rzetelny dystrybutor stali. W ofercie jest między innymi stal nierdzewna, kwasoodporna, żaroodporna, martenzytyczna i duplex.

Re: Pytanie o magazyn

PostTeraz jest 28 sty 2023, o 18:26
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 28 lis 2022, o 23:55

Posty: 69
Gadu-Gadu: 0

Jeśli chodzi o hale magazynowe to polecam do budowy firmę https://www.kobexstal.pl/pl/hale/hale-magazynowe/
. Nam budowała jakiś czas temu i szef był bardzo zadowolony. Do tego stopnia, że niedługo będą nam kolejną halę stawiać. Pozdrawiam

Post 8 gru 2022, o 20:55

Posty: 123
Gadu-Gadu: 0

Jeśli chodzi o magazyn to łatwo go zbudujesz na bazie bloków betonowych które zakupisz tutaj http://adz-system.pl/ Są bardzo wytrzymałe i łatwo je się układa. Można je wykorzystać wielokrotnie więc są idealnym materiałem budowlanym.

Post 20 gru 2022, o 20:17

Posty: 36
Gadu-Gadu: 0

Taka firma jak ILS Logistics mogłaby się chyba zająć obsługą logistyczną i dystrybucyjną https://ilslogistics.eu/. Patrząc na liczbę osób, jakie trzeba zatrudnić, to strasznie duże wydatki. Może więc zatrudniając firmę zewnętrzną z dużym doświadczeniem, da się sporo zaoszczędzić, a są to czasy, gdzie wszyscy starają się ciąć koszty.

Post 5 sty 2023, o 12:06

Posty: 267
Gadu-Gadu: 0

Posiadam kilka magazynów w mieście i stale staram się poszukiwać rozwiązań, które pozwalają mi na usprawnienie pracy, a Wam polecam sprawdzić porady z artykułu na stronie - https://prostopodane.pl/inne/jakie-sa-n ... -do-palet/ . Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?

Post 17 sty 2023, o 22:36

Posty: 25
Gadu-Gadu: 0

Jeśli potrzebujesz osprzętu dla wózków widłowych, to u nich https://mipromet.pl/pl/23-osprzet-do-wozkow-widlowych znajdziesz wszystko co ci jest potrzebne.

Post wczoraj, o 18:50
Czy znacie może owijarki do palet ? Pytam, ponieważ chciałabym w coś takiego sobie zainwestować. Wydaje mi się, że odpowiednia pomoc i wsparcie w magazynie będą ważne, a przede wszystkim najważniejsze jest to, aby postawić sobie na takie rozwiązanie, jak szybsza i skuteczniejsza praca. Inwestycja bardzo szybko się zwraca.

Post wczoraj, o 23:43

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

A jak usprawnić pracę na magazynie, lokalizację towaru, obliczenia jego ilości? Kody kreskowe zastąpić technologią radiową RFID o której dowiecie się szczegółów z artykułu https://finanseweb.pl/reklama/system-rf ... ie-sklada/ . 4 różne elementy są niezbędne do prawidłowego działania systemu, w nich znajdują się czytniki jak i oprogramowanie do kompleksowej usługi.

Poprzednia strona

Powrót do Konfiguracja