Strona główna forum E-commerce Social marketing Jakich języków uczyłeś się w szkole

Jakich języków uczyłeś się w szkole

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Dawno temu skończyłam szkołę, a teraz uczęszczam na kurs angielskiego. Moja młodsza siostra chodzi do gimnazjum i uczy się angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Myślę, że to jest bardzo fajne. Jakich języków uczyłeś/aś się w szkole?

Jakich języków uczyłeś się w szkole

PostTeraz jest 6 gru 2022, o 15:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Ja również dawno temu skończyłam studia, ale nie uczęszczam na kurs angielskiego, ponieważ miałam dobrych nauczycieli i szkolenie w szkole, dlatego też mogę śmiało mówić po angielsku. Cóż, powodzenia w nauce.


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

W szkole uczyłem się niemieckiego i bardzo źle. Teraz używam go cały czas, ponieważ pracuję w niemieckiej firmie. Oczywiście moja wiedza szkolna nie jest wystarczająca, ale znalazłem korepetycje niemiecki, które pomagają mi lepiej zrozumieć język. Myślę, że za kilka miesięcy będę w stanie lepiej komunikować się z moimi kolegami.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

najlepiej wspominam angielski.
-
pit online 2021


Posty: 46
Gadu-Gadu: 0

Ja ogólnie to uczyłam się języka angielskiego i niemieckiego. Z niemieckiego praktycznie nic aktualnie nie pamiętam, natomiast angielski dosyć umiem. Nie ukrywam, że chciałabym jednak umieć lepiej ten język. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad tym jak nauczyć się angielskiego w krótkim czasie... Czy zapisać się na jakiś kurs, czy coś? A wy co polecacie?


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Kiedy byłem dzieckiem, uczyłem się francuskiegoy. Mój ojciec chciał, żebyśmy uczyli się wszystkich języków europejskich, abyśmy mogli porozumiewać się z ludźmi w różnych krajach.
Cukrzyca ciążowa (znana również jako GDM) jest stanem występującym w czasie ciąży. Może ona dotyczyć nawet jednej na dziesięć kobiet w ciąży i może mieć przebieg łagodny lub ciężki... https://diabetyk24.pl/


Posty: 214
Gadu-Gadu: 0

Czy są tutaj osoby, które chciałyby zwiększyć swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ze swojej strony mogę Wam polecić profesjonalną Szkołę Języka Angielskiego - angielski poznań grunwald , poniewaz sam z niej korzystam i jestem bardzo zadowolony.


Posty: 12
Gadu-Gadu: 0

Zdecydowanie warto postawić na wybór odpowiednich kursów językowych dla dzieci z pomocą których będą mogli uzyskać bardzo dobry wyniki w przypadku testu certyfikacyjnego z języka angielskiego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to polecam artykuł https://szczecininfo.pl/jak-przygotowac ... -z-jezyka/ z którego dowiecie się jak do tego podejść i wspierać dziecko, aby wszystko poszło pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie!


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

W szkole uczyłam się niemieckiego i nic już nie pamiętam. Z resztą takie podstawy to rzadko kiedy przydają się w życiu codziennym. Dlatego teraz staram się uczyć z filmów czy piosenek. Polecam również podcasty do nauki angielskiego. Dużo więcej można się nauczyć wsłuchując się w język i słuchając przykładów z życia.


Powrót do Social marketingcron