Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Pytanie o magazyn

Pytanie o magazyn

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 7 maja 2009, o 13:07

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Wstaw poniższy kod miejscu gdzie ma się wyświetlać ilość na stanie:

<?=Mage::getModel('cataloginventory/stock_item')->loadByProduct($_product)->getQty()?>
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Pytanie o magazyn

PostTeraz jest 7 paź 2022, o 03:56
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 31 mar 2022, o 09:36

Posty: 45
Gadu-Gadu: 0

Ja w sumie też mam pytanie odnośnie magazynu, bo jestem w trakcie jego budowy... Zastanawiam się dlatego - paleciak elektryczny - gdzie najlepiej byłoby kupić? Czy macie jakieś propozycje? Czy możecie mi polecić w ogóle firmę, która oferuje takie maszyny?

Post 30 kwi 2022, o 20:56

Posty: 45
Gadu-Gadu: 0

Przede wszystkim zależy wszystko czy musicie budować sobie magazyn, czy może opłaci się wynajem. Jakby co firma Ejko https://ejko.com.pl dysponuje ogromnym metrażem i u nich można byłoby pozostawić swój towar. Dodatkowo możecie im zlecić pakowanie na palety do transportu oraz też inne czynności.

Post 30 maja 2022, o 10:36

Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

Własny magazyn to jest niezła sprawa

Post 31 maja 2022, o 12:42

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Magazyn trzeba dobrze wyposażyć. Jeśli dodatkowo pakujecie tam paczki to musicie mieć różne przyrządy. Być może takie zaklejarki c-25 https://izipak24.pl/dyspenser-do-tasmy- ... ,6865,1916 również się przydadzą w takim miejscu.

Post 6 cze 2022, o 18:01

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

u nas w magazynach budują się właśnie takie fajne bariery energochłonne żeby zabezpieczyć ściany i boki a także wydzielić przestrzeń ruchu pieszego :) fajna sprawa, dobrze się sprawdzają. natomiast na dworze mamy robione naprowadzacze kół żeby lepiej dało się podjechać pod rampy do ładowania - coś takiego bariery-elastyczne.pl/blog/naprowadzacze-kol-funkcje/ - myślę, że to też będzie super ułatwienie

Post 4 sie 2022, o 10:21

Posty: 59
Gadu-Gadu: 0

Tak, takich zabezpieczeń potrzeba w magazynie całkiem sporo, wiele z nich wykonuje się z gumy. Warto zatem mieć namiar na firmę taką jak Wyroby, artykuły gumowe, producent - KRM-Trade https://www.krm-trade.pl/ - to jest czołowy producent wyrobów gumowych w Polsce, wytwarzają takie artykuły na potrzeby górnictwa, przetwórstwa, przemysłu i inżynierii. Do magazynu na pewno mogą się przydać gumowe najazdy kablowe czy zabezpieczenia strefy załadunkowej. Produkują także kółka do wózków widłowych, więc to kolejna zaleta, na którą trzeba zwrócić uwagę.

Post 26 sie 2022, o 21:04

Posty: 34
Gadu-Gadu: 0

Jak projektujesz swój magazyn to zrób wszystko żeby był jak najbardziej autonomiczny a w tym pomoże oferta tej firmy https://nedcon.pl/produkty/automatyczny-magazyn/ Mają oni w swoim portfolio automatyczny magazyn i pomogą ci z tym tematem. Taka inwestycja na pewno się zwróci w przyszłości i da znaczące obniżki kosztów.

Post 23 wrz 2022, o 11:21

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Prowadzenie magazynu to wcale nie jest ta przysłowiowa bułka z masłem. Trochę się trzeba przyłożyć do organizacji, by wszystko działało na tip top na pełnych obrotach. A na poczatku najważniejsze są umowy z dostawcami. Według mnie warto zabezpieczyć firmę w solidnych dostawców w tym w szczególności jeśli chodzi o opakowania zarówno kartonowe, jak i folię bąbelkową czy taśmy. Wszystko dostępne jest w tym sklepie https://pakolandia.pl/


Powrót do Konfiguracjacron