Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Zalany lapotp po gwarancji - jaki serwis komputerowy?

Zalany lapotp po gwarancji - jaki serwis komputerowy?

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 52
Gadu-Gadu: 0

Szkoda. Ale co się stało, to się nie odstanie.
Co można z tym zrobić?
Lepiej to rozkręć i czyść pędzelkiem z izopropanolem, do tego czasu to już rdza pewnie zaczęła się na ścieżkach rozwijać.

Jeżeli te zabiegi nie pomogą, to pozostaje serwis. Serwis nie powinien być ekstremalnie drogi - pewnie trzeba będzie wymienić płytę główną.
Zadzwoń do tego serwisu -> https://naprawimy.net.pl/

Re: Zalany lapotp po gwarancji - jaki serwis komputerowy?

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 14:56
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Ja mam kilku znajomych którzy zajmują się naprawą laptopów. Może też masz kogoś takiego? Albo ktoś z Twoich znajomych?


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Zalany laptop to czasami stracona sprawa. Czasami lepiej kupić nowy laptop niż co jakiś czas go naprawiać po skutkach zalania


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

JA widziałam, że teraz robią taki płyn, który działa na zalane urządzenia tylko nie wiem jak się nazywa


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

powinenieś go wyłacyzć i wysuszyć na sam poczatek


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Szczerze mówiąc jak przytrafiło Ci się coś takiego po gwarancji to znaczy, że Twój komputer swoje lata już liczy. Lepiej kupić sobie nowy, niż oddawać go do serwisu.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

No moim zdaniem pies pogrzebany. Lepiej poszukać sobie jakiegoś nowego sprzętu. Dobrym pomysłem są takie laptopy poleasingowe :)


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

No nie wiem czy uda Ci się cokolwiek odzyskać z takiego komputera. Ogólnie to polecam kupić sobie jakiś nowy sprzęt. Na pewno wyjdzie Ci to dużo taniej niż wieczne naprawy zalanego komputera.

___
Łożyska skrzyni biegów


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

No ciężko może być to naprawić.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Myślę, że żadna gwarancja tego nie przyjmie.


Powrót do Dyskusje



cron