Teraz jest 28 mar 2024, o 17:14

News News of Wasze sugestie i opinie

Site map of Wasze sugestie i opinie » Dział : Wasze sugestie i opinie

Czekamy na sugestie dot. rozwoju forum oraz Wasze opinie i zdanie na jego temat...

Rozdzielenie na Magento 1 I 2

Cześć

1.Moja sugestia to rozdzielenie kategorii na Magento 1 I 2.

Przeglądając tak jak ktoś chce pomóc odpowiadając na pytania i posprawdzac swoją wiedzę musi przebrnąć przez mieszane wątki z Magento 1 I 2.

2. Responsywność - wersja mobilna strony
Read more : Rozdzielenie na Magento 1 I 2 | Wyświetlone : 5092 | Odpowiedzi : 1


Nieprzeczytane wątki

Zauważyłem, że niedawno z forum zniknęły linki do nieprzeczytanych wątków czyli
search.php?search_id=unreadposts i search.php?search_id=unread . Czy można to przywrócić ? Było to bardzo wygodne.
Read more : Nieprzeczytane wątki | Wyświetlone : 6680 | Odpowiedzi : 3


Dział FAQ i inne...

witam,
jako, że obecnie forum jakoś ciągle się rozrasta poszukiwałbym osoby chętnej do współpracy jeśli chodzi o utrzymywanie tu porządku. Na początek myślę, że należałoby stworzyć jakiś temat FAQ, który będzie zbiorem odnośników (lub osobnym tematem) przydatnych i aktualnych informacji - ja po prostu nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na takie dodatkowe rzeczy. Chętnych proszę o PW lub o odezwanie się tutaj.
Read more : Dział FAQ i inne... | Wyświetlone : 10270 | Odpowiedzi : 3


Nowy dział/temat

Witam

Prośba do admina o utworzenie nowego działu/tematu w którym zawarto by tematy z linkami do rozwiązanych problemów (1 temat z 1 postem w którym umieszczonoby konkretny link kierujący do tematu w którym ostatecznie rozwiązano określony problem z Magento) tj jak np post z likniem dot konfigurowania adresów zwrotnych w platnosci.pl lub instalacja na xampp-ie itp.
Read more : Nowy dział/temat | Wyświetlone : 8597 | Odpowiedzi : 3


Liczba użytkowników

Czy to prawda ze na wcześniejszym forum lento.pl było zarejestrowanych ok 1500 userów ?
Read more : Liczba użytkowników | Wyświetlone : 23575 | Odpowiedzi : 8


Czego mi brakuje na magentoforum.pl

Brak mi działu marzenia, zyczenia sugestie :), ale dotyczace programu Magento.
Wiem ze to tylko forum uzytkowników, ale myślę iż warto by stwozyć listę "braków" Magento.
Tak jak i brakujących w naszych polskich warunkach modułów.
Read more : Czego mi brakuje na magentoforum.pl | Wyświetlone : 8835 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658

cron