Teraz jest 28 mar 2024, o 13:29

News News of Szablony Magento...

Site map of Szablony Magento... » Dział : Szablony Magento...

Forum poświęcone projektowaniu layout'ów dla Magento...

Wtyczki do wordpress

Jakie polecacie najbardziej przydatne wtyczki do wordpress?
Branża odzieżowa.
Szukam również wtyczki do fiktrowania(najwyższa cena, najniższa, wybór rozmiaru itp).
Z góry dziękuję za pomoc
Read more : Wtyczki do wordpress | Wyświetlone : 240 | Odpowiedzi : 1


Problem z szablonem maila pod złożonym zamówieniu

Cześć,
mam problem z szablonem maila po złożeniu zamówienia. Własny szablon html dodany do szablonów Magento 2. Rozsypuje mi się forma płatności (czasem wcale jej nie czyta) i sprzedane produkty. Może to jakiś błąd w formatowaniu? W załączeniu print screeny.
Read more : Problem z szablonem maila pod złożonym zamówieniu | Wyświetlone : 2538 | Odpowiedzi : 0


Najlepsze szablony, motywy do Magento

Jeśli ktoś szuka profesjonalnego i bez błędów szablonu do Magento to poniżej podaję link. Do wyboru ponad 500 szablonów do Magento. Poza tym jest jeszcze olbrzymia kolekcja szablonów i motywów do wszystkich typów stron internetowych CMS i sklepów.

https://szablonystroncms.pl/szablony-magento-type/
Read more : Najlepsze szablony, motywy do Magento | Wyświetlone : 4206 | Odpowiedzi : 0


Gdzie zaimplementować kod html strony głównej?

Cześć,
mam zakodowaną stronę główną w html'u, gdzie mam wkleić jej kod by była to moja strona główna w magento 2 żeby było to zgodne z praktyką?

Pozdrawiam
Read more : Gdzie zaimplementować kod html strony głównej? | Wyświetlone : 3109 | Odpowiedzi : 2


Strona logowania

Witam, chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę edytować stronę logowania w magento 1.9.3. Chciałbym zmodyfikować ją nieco w cssie oraz zmienić układy.
Read more : Strona logowania | Wyświetlone : 5881 | Odpowiedzi : 2


Brak zmian w sklepie po modyfikacji .phtml - proszę o pomoc

Witam wszystkich,
mam do zmodyfikowania sklep oparty na magento (2.1.1).

Niestety mam dwa problemy:
1. Edytuję kartę towaru, czyli plik: sprayme.in/var/www/sprayme.in/app/design/frontend/Oveno/SprayMeIn/Magento_Catalog/templates/product/view/columns.phtml

Po wprowadzeniu modyfikacji, na stronie sklepu absolutnie nie widać zmian.
Co robę nie tak?

2. Mam utworzyć nową stronę statyczną, tworzę ją w Zawartość/Strony.
Nie jestem w stanie jej wyświetlić, nie działa do niej url, czego może brakować?

Inna sprawa to to, że nie wiem jak dodać taką stronę do menu, wydawało mi się, ...
Read more : Brak zmian w sklepie po modyfikacji .phtml - proszę o pomoc | Wyświetlone : 4086 | Odpowiedzi : 3


Problemy ze znakami polskimi

Nie wiem czy był poruszany taki temat, ale chciałam zapytać czy ktoś przypadkiem nie wie jak poradzić sobie z nieczytaniem przez Magento 2.0 znaków polskich, mianowicie przy słowie "BiŻuteria" "Ż" jest zupełnie inną czcionką...
Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)
Read more : Problemy ze znakami polskimi | Wyświetlone : 6726 | Odpowiedzi : 0


Magento tematem budowniczym

MGS jest tematem frontend bazowa budowniczym Magento Który temat jest sprawdzone i zatwierdzone atMagento Connect. Jest opracowany w oparciu o MGS frontend budowniczego i mnóstwo rozszerzeń widgety. Korzystanie motyw Builder pomoże Ci łatwo tworzyć i budować swój własny sklep (y), jak chcesz. Z MGS - frontend panelu budowniczy, pozwala zbudować i skonfigurować stronę główną, kategoria, strony produktu, strona CMS, koszyka Strona ... W frontend wizualnie, bez konieczności logowania się w opiekunie back-end.

Wolny elementy język ...
Read more : Magento tematem budowniczym | Wyświetlone : 8984 | Odpowiedzi : 0


Problem z szablonem

Witam
Założyłem platformę Magento i pobrałem ten szablon:
http://www.magentocommerce.com/magento- ... r-magento/
Problem jest z dodawaniem obrazu do szablonu w zakladce konfiguracja, sytuacja wygląda tak:
Obrazek
Wygląda to tak jak by obraz był uszkodzony, poprzez ftp sprawdzałem i normalnie się wyświetla.
Przy innych szablonach sytuacja jest taka sama. Czy ktoś mógł by mi pomóc?
Read more : Problem z szablonem | Wyświetlone : 4916 | Odpowiedzi : 2


Błąd w menu

nagle wyskoczył mi błąd w menu ,którego nie ruszałem.

http://sklep.weider-polska.pl/

Fatal error: Call to a member function count() on a non-object in /home/platne/weider/public_html/sklep/app/design/frontend/default/blank/template/catalog/navigation/left_menu.phtml on line 3

Plik left_menu.phtml wygląda tak:

<?php
$_main_categories=$this->getStoreCategories(10);
if($_main_categories->count())
{
?><ul><?
foreach ($_main_categories as $_main_category)
{
?><li class="<?=$_main_category->getName()?><? if ($this->isCategoryActive($_main_category)) : ?> active<? endif; ?>"><a href="<?=$this->getCategoryUrl($_main_category)?>"<? if ($this->isCategoryActive($_main_category)) : ?> class="active"<? endif; ?>><?=$_main_category->getName()?></a></li><?
if ($this->isCategoryActive($_main_category))
{
$children = $_main_category->getChildren();
$hasChildren = $children && $children->count();
if ($hasChildren)
{
?><ul><?
foreach ($children as ...
Read more : Błąd w menu | Wyświetlone : 6061 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16910 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96653