Teraz jest 28 mar 2024, o 22:04

News News of Społeczność

Site map of Społeczność » Dział : Społeczność

Przywitaj się i poznaj innych użytkowników forum...

Przeprowadzka

Witajcie forumowicze, jestem w trakcie poszukiwania domów na sprzedaż. Chciałabym sprzedać mieszkanie w bloku i przenieść sie w jakieś fajne miejsce. Na chwilę obecną spodobała mi się jedynie ta oferta siechnice mieszkanie . Może Wy mi coś polecicie?
Read more : Przeprowadzka | Wyświetlone : 6708 | Odpowiedzi : 0


Blog o Magento dla programistów

Cześć,
parę ładnych lat programuję różne rzeczy pod Magento. Z pomysłem bloga nosiłem się już jakiś czas i ten czas w końcu nadszedł. Chciałbym się podzielić z Wami wiedzą i przy okazji zobaczyć jak to jest być "bloggerem".

Zapraszam do czytania tutaj: http://magentos.pl/

Pomysł na bloga mam, ale jestem otwarty na Wasze problemy związane z Magento. Postaram się je rozwiązać na łamach mojego bloga.

Zapraszam do lektury i kontaktu.
Read more : Blog o Magento dla programistów | Wyświetlone : 6885 | Odpowiedzi : 2


Społeczność Magento w PL i wsparcie ;)

Witam jako, że jestem "świerzak" w magento, więc proszę o wyrozumiałość :mrgreen:

Nie wiem czego to jest wina, że w naszym "pięknym" kraju działka jaką są sklepy jest taka uboga. Wiele lat spędziłem i dalej spędzam nad programowaniem w Delphi ;) dlatego ciężko mi się przestawić - może to moja wina ...
Read more : Społeczność Magento w PL i wsparcie ;) | Wyświetlone : 9607 | Odpowiedzi : 3


Przedstaw się...

Witam wszystkich na kolejnym forum magento polskiej społeczności.
Mam tylko nadzieję że to forum się nie zwinie tak jak lento---> tfu

Pierwsze wdrożenie już za mną a kolejne przede mną więc na pewno będę się dzielił swoją wiedzą a i waszej też będę potrzebował :)
Read more : Przedstaw się... | Wyświetlone : 60171 | Odpowiedzi : 63


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658

cron