Teraz jest 28 mar 2024, o 17:55

News News of Social marketing

Site map of Social marketing » Dział : Social marketing

Problemy i zagadnienia dotyczące najnowszych metod promowania marki i produktów...

Uprawnienia elektryczne

Witajcie. W jaki sposób najlepiej zdobyc uprawnienia elektryczne sep?
Read more : Uprawnienia elektryczne | Wyświetlone : 187 | Odpowiedzi : 1


Rower jaki polecacie?

Witam
Który gravel/szosa endurance będzie najlepszy (wygodny ale i szybki) dla kobiety na pierwszy rower?
1. Giant Anyroad
2. TRIBAN Easy damski
3. Trek Domane Al2 disc
4. Giant Contend Ar3 disc
5. Romet Finale
Czy coś innego?
Read more : Rower jaki polecacie? | Wyświetlone : 240 | Odpowiedzi : 2


Ogrzewanie domu jakie wybrać

Jak w temacie. Zastanawiamy się obecnie nad pompą ciepła albo nad ogrzewaniem gazowym.

Obawiam się, ze pompa będzie zbyt droga, z drugiej strony czy nie jest przypadkiem planowane zakazanie gazu?
Read more : Ogrzewanie domu jakie wybrać | Wyświetlone : 218 | Odpowiedzi : 1


Szkoła podstawowa międzynarodowa

Czy ktos z was posyła dziecko do takiej szkoły? Chodzi mi o podstawową szkołę miedzynarodową, w której wykładowym jest język angielski. Co zdecydowało, że tam posłaliscie? Czy są jakieś minusy?
Pytam się bo mam dylemat i zastanawiam się nad zapisaniem swojego dziecka do takiej szkoły :) Pomimo wysokiego czesnego ( mam na oku Thames British School https://thamesbritishschool.pl/ w Warszawie jeśli mam ...
Read more : Szkoła podstawowa międzynarodowa | Wyświetlone : 125 | Odpowiedzi : 0


Mocno wysuszone dłonie w zimie

Nieco off topic.

ale czy znacie coś co jest w stanie pomóc na mocno wysuszone dłonie w zimie? Mam z tym spory problem
Read more : Mocno wysuszone dłonie w zimie | Wyświetlone : 185 | Odpowiedzi : 1


Kawa

Koniecznie sprawdźcie na stronę Hayb tam macie szeroką i atrakcyjną ofertę na kawy, herbaty różnego rodzaju i wiele akcesów do kawy jak młynki, spieniacze do mleka, znajdziecie tam też kubki, młynni i wiele innych. Sprawdźcie koniecznie bo to dobra oferta.
Read more : Kawa | Wyświetlone : 204 | Odpowiedzi : 0


Instagram

Czy któś może mi powiedzieć czy reklama na instagramie się opłaca. Jakie koszty się z tym wiążą i w jaki sposób wdrożyć taką reklamę.
Read more : Instagram | Wyświetlone : 7595 | Odpowiedzi : 5


Re: Czy opłaca sie lokata strukturyzowana

Specem od lokat nie jestem, ale polecam dowiedzieć się wszystkiego od specjalisty.
Ja często korzystam z usług http://fraczyk.pl/ kancelarii radcy prawnego w Krakowie. Wolę dmuchać na zimne i przed podjęciem ważnych decyzji, korzystam z porad prawnych.
Read more : Re: Czy opłaca sie lokata strukturyzowana | Wyświetlone : 2927 | Odpowiedzi : 0


Testy A/B i wielowariantowe

Wątek poświęcony testowaniu wiadomości, kampanii. Jak sprawdzić, że kampania jest jakkolwiek skuteczna, bądź która jest bardziej skuteczna niż inne.

Zacznę od polecenia artykułu w temacie wątku A/B testów. Merytorycznie jak najbardziej ciekawy.

Napisany przez jednego ze współzałożycieli Cart Defender'a:

3 common pitfalls of simple A/B testing on your website


Mam też pytanie do Forumowiczów: w jakim zakresie wykorzystujecie koncepcję testowania kampanii?
Read more : Testy A/B i wielowariantowe | Wyświetlone : 5857 | Odpowiedzi : 0


Zmiany, zmiany, zmiany...

W kolejnym artykule wziąłem pod lupę najnowsze zmiany jakie zaszły w najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim jest Facebook.

Dotyczą one firm, które prowadzą lub zamierzają prowadzić swój biznes używając tego serwisu.

Oto link do tego artykułu:
http://maciejkusaj.pl/nowosci-dla-prowadzacych-biznes-przez-facebooka/

Pozdrawiam
Maciek Kusaj
Read more : Zmiany, zmiany, zmiany... | Wyświetlone : 5742 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658

cron