Teraz jest 28 mar 2024, o 18:18

News News of SEO, Pozycjonowanie

Site map of SEO, Pozycjonowanie » Dział : SEO, Pozycjonowanie

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Restrukturyzacja firmy

Moja firma jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej i zastanawiam się czy nie sensowne byłoby przeprowadzenie w niej restrukturyzacji. Czy ktoś moze ma doświadczenie w takich działaniach?

Czy rzeczywiśćie jest to skuteczne?
Read more : Restrukturyzacja firmy | Wyświetlone : 1078 | Odpowiedzi : 1


Wizytówka google a pozycjonowanie

Znajomi palą kawę i sprzedają w internecie. Palarnię mają w wynajętym magazynie, a firma zarejestrowana jest w domu, gdzie co prawda można odebrać kawę po zamówieniu, ale wolą wysyłkę. Z drugiej strony dobrze, gdy firma ma wizytowke na mapie (tak mi intuicja podpowiada). Jak to najlepiej rozwiązać?
Read more : Wizytówka google a pozycjonowanie | Wyświetlone : 2419 | Odpowiedzi : 0


Darmowe kody pozwalające na bezpłatne dodanie do katalogów

Poniżej 2 multikody umożliwiające darmowy wpis w 25 płatnych seokatalogach :

1ZSCXW66
RJU6TLCR
Lista znajduje się tutaj http://www.polseo.com/seokatalogi.html

kto pierwszy ten lepszy, każdy multikod umożliwia dodanie twojej strony w 25 katalogach, w katalogu należy wybrać typ wpisu multikod.
Read more : Darmowe kody pozwalające na bezpłatne dodanie do katalogów | Wyświetlone : 3513 | Odpowiedzi : 0


Masowe przekierowania Magento 2

Cześć :)

Magento 2. Jak dodać masowe przekierowania np. listę adresów URL z pliku?
Do przekierowania jest ok 1000 podstron. Ręcznie się nie da.
Read more : Masowe przekierowania Magento 2 | Wyświetlone : 2645 | Odpowiedzi : 1


Re: od czego zacząć

Najpierw dowiedz się co to jest pozycjonowanie stron << a potem najlepiej kup parę książek, i oglądaj poradniki na YT (te dobrze oceniane):)
Read more : Re: od czego zacząć | Wyświetlone : 4878 | Odpowiedzi : 3


Re: Kiedy pozycjonowanie to spam?

Yyyy… nigdy? ;p jak dobrze pozycjonujesz, tzn etycznie to nie spamujesz, wogóle nie wiem jak ktoś mógł tak pomyślec
Read more : Re: Kiedy pozycjonowanie to spam? | Wyświetlone : 5061 | Odpowiedzi : 5


pozycjonowanie

Hej wszystkim. Chciałbym w najbliższym czasie założyć stronę internetową, na której będę mógł sprzedawać moje obrazy. Potrzebuję do tego profesjonalnej firmy, która pomoże mi stworzyć taką stronkę.do tej pory znalazłem https://inpozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-stron-www/ Czy ktoś zna? Pozdrawiam
Read more : pozycjonowanie | Wyświetlone : 7037 | Odpowiedzi : 14


Eksperymenty w adwords

Elo! Ustawiam sobie eksperyment w adwords ale nie wiem jaką date rozpoczęcia i zakończenia wpisać. Jak długo powinna trwać ta wersja robocza żebym sie coś sensownego dowiedział z tego eksperymentu? I czy w tym czasie jak przeprowadzam eksperyment prawdziwa reklama zostaje wstrzymana na ten czas czy funkcjonuje sobie dalej tylko że ze starymi ustawieniami? Pomóżcie biednemu acz ambitnemu laikowi :p
Read more : Eksperymenty w adwords | Wyświetlone : 5030 | Odpowiedzi : 5


2 lata pozycjonowania wystarczy?

Pozycjonuje strone juz prawie 2 lata, dokładnie rocznica stuknie początkiem marca. Czy to wystarczy? Nie zakładałam ze będe inwestowała w seo cały czas, chciałam troche podniesc stronke, udało sie i jestem na pierwszej, czasem drugiej stronie (pozycja sie waha ale agencja mówi ze to normalne) no i nie wiem czy juz przestac czy jeszcze troche pociągnac. Jak radzicie?
Read more : 2 lata pozycjonowania wystarczy? | Wyświetlone : 10228 | Odpowiedzi : 24


Seo, social media, projektowanie stron

Witam,

co u nas znajdziecie? http://www.dpdesigns.pl/ opisuje marketing w internecie, zawiera sporą dawkę przydatnych porad i informacji z zakresu działań SEO, optymalizacji, audytu stron, prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych, skutecznego copywritingu oraz projektowania stron internetowych, które stanowią wizytówkę firmy w sieci. Polecam!
Read more : Seo, social media, projektowanie stron | Wyświetlone : 3872 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658

cron