Teraz jest 28 mar 2024, o 18:25

News News of Instalacja

Site map of Instalacja » Dział : Instalacja

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...

Problem z motywem po przeniesieniu na nowy serwer

Witam, po przeniesieniu plików i podpięciu bazy danych na nowy serwer nie wyświetla mi się poprawnie motyw. Problem występuje na stronie głównej jak i w panelu administratora. Czyściłem foldery var/cache jak i var/page_cache jednak nie dało to żadnego rezultatu. Zmieniałem również adres w bazie danych core_config_data. Jak mogę to naprawić?
Read more : Problem z motywem po przeniesieniu na nowy serwer | Wyświetlone : 3848 | Odpowiedzi : 3


Instalacja PHP pod Magento 2.1.7

Przygotowuje nowy hosting VPS pod magento 2.1.7.
Zainstalowałem: Ubuntu 16, Apache 2.4, Webmin, MySQL.
Utknąłem z instalacją poprawnej wersji PHP.
Dając komendę:

sudo apt-get install php php-fpm libapache2-mod-php php-mysql php-curl php-mcrypt php-xml php-intl php-mbstring php-zip php-gd

z automatu pakuje 7.0.3 która jest niekompatybilna.
Optymalna byłaby wersja 7.0.4>
Pomoże ktoś w instalacji ?
.
Read more : Instalacja PHP pod Magento 2.1.7 | Wyświetlone : 4060 | Odpowiedzi : 2


Problem z obrazkami oraz PA po instalacji

Witajcie

Zainstalowałem Magento 2,2,2 na serwerach home.pl ale po instalacji pojawił się problem a raczej dwa problemy.

Po pierwsze na stronach z produktem nie wyświetlają się obrazki wyświetla się za to "Loading..."

Po drugie po zalogowaniu do panelu admina nie działają przyciski jak np. "Catalog" czy "System" Prośba o pomoc.
Read more : Problem z obrazkami oraz PA po instalacji | Wyświetlone : 5776 | Odpowiedzi : 3


Magento 2.2.2 problemy po instalacji

Witam,

Nie bardzo wiem gdzie i czego szukać, dlatego proszę o pomoc:

Na serwerze zainstalowałem magento 2.2.2, ale po instalacji nie ma żadnej templatki, zarówno w PA jak i na stronie głównej (np. LUMA),
wszelkie działania na serwerze kończą się komunikatem:
Magento supports 7.0.2, 7.0.4, and 7.0.6 or later. Please read...

PHP 7.1.2 - przy instalacji poprawnie okreslił, a teraz jakby tego nie widział.

Serwer na kei.pl dedykowany FX1

strona gadzetyfirmowe.sklep.pl

jakieś sugestie ?
Read more : Magento 2.2.2 problemy po instalacji | Wyświetlone : 13710 | Odpowiedzi : 18


Dziwny problem z urlem - nginx? rewrite?

Migruję z 1.8.1 do 2.2.1 i mam problem a to ze sklepem, a to z panelem admina. O co chodzi: Magento wycina z url-a fragment ścieżki /pub/, przez co łącze do cache, grafik, plików itd. jest np. takie
http://mojemmagento.pl/static/adminhtml ... o-logo.svg
zamiast szukać w podkatalogu pub, np.
http://mojemmagento.pl/pub/static/admin ... o-logo.svg

Raz frontend, raz backend…
Ciągłe Failed to load resource i 404, nie ładują ...
Read more : Dziwny problem z urlem - nginx? rewrite? | Wyświetlone : 4224 | Odpowiedzi : 2


Instalacja sklepu na Magento, którą wersję wybrać ?

Instalacja sklepu na Magento, którą wersję wybrać ?
Chciałbym postawić esklep na Magento z około 1200000 produktami, jaką wersję instalatora wybrać ?
Najprościej mówiąc ostatnią dostępną, czy są jakieś poprzednie już sprawdzone i pewniejsze ?
Read more : Instalacja sklepu na Magento, którą wersję wybrać ? | Wyświetlone : 3588 | Odpowiedzi : 2


Magento 1.9.3.6, Windows 10, XAMPP

Witam, potrzebuje zainstalować Magento 1.9 na XAMPP-ie, ale podczas instalacji wyskakuje mi ciągle ten sam błąd z którym nie mogę się uporać.

https://zapodaj.net/9a37fbbd16704.png.html

a to plik raportu z tym błędem
https://zapodaj.net/c318d83acbc94.png.html

Miał ktoś podobny problem i wie jak to rozwiązac?
Read more : Magento 1.9.3.6, Windows 10, XAMPP | Wyświetlone : 5015 | Odpowiedzi : 4


Instalacja magento 2 VPS KVM

Postanowiłem powalczyć z instalacją MAgento 2. Wykonałem wszystkie kroki po kolei jak mówi instrukcja na magento.com. Finalnie za każdym razem mam ten sam komunikat. Jakiej wersji php bym nie używał za każdym razem jest to samo. Dla ułatwienia pracy instalowałem sobie panele do administracji web pokroju Vesta czy centos web panel. Próbował poprzez web wizdrd jak i composera (on jest dla mnie trochę nie pojęty więc odpuściłem). Wszystkie uprawnienia do plików tak jak w instrukcji. ...
Read more : Instalacja magento 2 VPS KVM | Wyświetlone : 5075 | Odpowiedzi : 1


Nie startuje instalacja

Witam.
Tak na szybko to jestem zielony w tym temacie ale mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższych miesiącach.
Mój problem polega na tym, że nie jestem w stanie dojść do momentu instalacji/konfiguracji Magento. Nie jest to instalacja lokalna tylko na wykupionym serwerze/domenie/hoście.
Pliki instalacyjne wysłałem na FTP i w każdym poradniku jest napisane, że wchodzisz na swój serwer i w jakiś magiczny sposób pojawia się formularz instalacyjny a u mnie po prostu wszystkie ...
Read more : Nie startuje instalacja | Wyświetlone : 4387 | Odpowiedzi : 3


Problem z poprawnym URL przy instalacji

Witam,
mam problem z instalacją na XAMPP, a mianowicie pod koniec instalacji wyskakuje komunika, że niepoprawny adres URL, print sreen w załączniku. Próbowałem zmienić localhost na 127.0.0.1 ale to też nic nie daje :/
Bez tytułu.jpg
Read more : Problem z poprawnym URL przy instalacji | Wyświetlone : 4569 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658

cron