Teraz jest 28 mar 2024, o 16:25

News News of Dokumentacja

Site map of Dokumentacja » Dział : Dokumentacja

Dokumentacja, architektura i struktura Magento...

Wymagania serwera

Cześć,

Wyczytałem gdzieś, że wymagania serwera to:
Apace 2.2.6
PHP 5.2.4
MySQL 5.0.27

A ja mam:
Apache 2.0 HANDLER - 20051115 - cokolwiek to znaczy
PHP Version 5.2.0-8+etch15 = tutaj jakby za mało
mysql 5.0.32 - czyli tu OK

Niby PHP sie nie zgadza minimalnie. Ale czy to może być problem? Bo uruchamiam domenę, gdzie wrzuciłem magento i mam "zakończono" i zero komentarzy, nic...

A korzystam z tego tutoriala: http://www.crucialwebhost.com/blog/mage ... ...
Read more : Wymagania serwera | Wyświetlone : 16558 | Odpowiedzi : 7


Official Magento User Guide

To pewnie ta książka która na stronie magentocommerce można kupić za 25$
Pod tym linkiem macie ją za free.

official-magento-user-guide-t917.html
Read more : Official Magento User Guide | Wyświetlone : 14566 | Odpowiedzi : 11


php|architect's Guide to E-Commerce Programming with Magento

Książkę można znaleźć i ściągnąć z tego adresu: php-architect-guide-commerce-programmin-t925.html Książka na Amazonie ma recenzje marne, ale dla programisty może czasami się przydać. Przeglądałem ją chwilę i z tego co zauważyłem autor skupił się jedynie na programowaniu PHP i nie wspomina prawie w ogóle o takich ważnych sprawach jak tworzenie szablonów :(
Read more : php|architect's Guide to E-Commerce Programming with Magento | Wyświetlone : 8702 | Odpowiedzi : 0


Tworzenie i zarządzanie wieloma sklepami w Magento

witam,
w załączniku znajduję się artykuł dotyczący tworzenia i zarządzania wieloma sklepami zarządzanymi jednym zapleczem w Magento. Artykuł jest tłumaczeniem wpisu na blogu jednego z partnerów Magento. Oryginał można zobaczyć tu: How To Setup Multiple Magento Stores. Ponieważ tłumaczenie powstało dość szybko a opisane tam zabiegi nie były przeze mnie testowane proszę wszystkie zainteresowane osoby o ewentualne info nt znajdujących się tam błędów.
Read more : Tworzenie i zarządzanie wieloma sklepami w Magento | Wyświetlone : 9786 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96658