Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje mieszkanie

mieszkanie

Na temat Magento - ogólnie...

Post 29 lis 2021, o 10:09

Gadu-Gadu: 0

Szukacie mieszkania dla siebie? Ja chciałabym wam polecić oferty od http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ to nowa inwestycja firmy Orion w Lublinie. Powstają tam piękne, nowe i bezpieczne osiedla a w nich mieszkania nowoczesne i funkcjonalne. Sprawdźcie koniecznie.

mieszkanie

PostTeraz jest 22 sty 2022, o 23:13
Google

Post 2 gru 2021, o 12:26

Nie warto teraz kupować mieszkań.

Post 17 gru 2021, o 13:41

Natomiast mnie interesuje sprzedaż mieszkań Warszawa i ciekawi mnie do kogo najlepiej się w tym kierunku zgłosić? Czy postawić na jakąś dobre biuro nieruchomości, czy lepiej jednak samodzielnie wszystkim się zająć? Ale jak do tego podejść? Macie porady jakieś dla mnie?

Post 19 gru 2021, o 21:24

Gadu-Gadu: 1234568

Ciekawa oferta, też chcę kupić nowe mieszkanie od dewelopera, tak jest najprościej. Teraz w Wawrze powstaje bardzo fajne osiedle Poematu. Godne uwagi są nowoczesne budynki i przestronne, jasne wnętrza. Wokół jest bardzo rozwinięta infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie.

Post 21 gru 2021, o 10:40

W Lublinie też się sporo buduje?

Post 18 sty 2022, o 11:02

Owszem, w Lublinie jest coraz więcej mieszkań. Te najatrakcyjniejsze pod względem lokalizacji, czy aspektu wizualnego należą do firmy TBV. Ostatnio oglądałam ich mieszkania Lublin na osiedlu Europejskim, ponieważ przyjaciółka rozważa zakup jednego z nich i przyznam, że robią wrażenie. :)

Powrót do Dyskusje