Strona główna forum Wsparcie Szablony Magento... Zmiana kolejności

Zmiana kolejności

Forum poświęcone projektowaniu layout'ów dla Magento...

Post 26 cze 2011, o 19:04

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich.
Być może mój problem jest błahy i prosty dla innych ale jak dla mnie, no cóż.
Mieszałem w kodzie ale nic nie wyszło, przynajmniej dobrego bo dzięki kopiom zapasowym nie pokręciłem bardziej :D
I do sedna:
Chcę zmienić, przestawić kolejność kolumn tak żeby bloki statyczne były jedne po prawej drugi po lewej(z kategoriami)
Obecnie zawartość projektu strony wygląda tak:
<reference name="head">
  <action method="addItem"><type>skin_js</type><name>js/jquery.galleriffic.js</name></action>
<action method="addItem"><type>skin_js</type><name>js/jquery.history.js</name></action>
<action method="addItem"><type>skin_js</type><name>js/jquery.opacityrollover.js</name></action>
<action method="addItem"><type>skin_js</type><name>js/jquery.fancybox.js</name></action>                                 
<action method="addItem"><type>skin_js</type><name>js/jquery.viewimg.js</name></action>
</reference>

<reference name="slideshow2">
<block type="cms/block" name="cms_slideshow2">
<action method="setBlockId"><block_id>slideshow2</block_id></action>
</block>
</reference>

<remove name="breadcrumbs" />

<reference name="left">
            <block type="core/template" name="left.permanent.callout" template="callouts/left_col.phtml" after="catalog.topnav">
                <action method="setImgSrc"><src>images/my/img-right.jpg</src></action>
                <action method="setImgAlt" translate="alt" module="catalog"><alt>Kontakt telefoniczny: 783-799-339 w godzinach 9-19.</alt></action>
                <action method="setLinkUrl"><url>reklama</url></action>
            </block>
   
        </reference>

<reference name="right">
            <block type="catalog/product_compare_sidebar" before="cart_sidebar" name="catalog.compare.sidebar" template="catalog/product/compare/sidebar.phtml"/>
            <block type="core/template" name="right.permanent.callout" template="callouts/right_col.phtml">
                <action method="setImgSrc"><src>images/my/bgk-right.gif</src></action>
                <action method="setImgAlt" translate="alt" module="catalog"><alt>Keep your eyes open for our special Back to School items and save A LOT!</alt></action>
                <action method="setLinkUrl"><url>promocja</url></action>
            </block>
        </reference>


Co prawda nie wiem czy w dobrym miejscu szukam bo moja wiedza na temat pisania kodu jest... nie będę kończył.
http://www.sklep.cinematics.pl

Podpowiedzcie coś.
Dzięki

Zmiana kolejności

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 18:40
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 3 lip 2011, o 00:22
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Czy to jest local.xml Twojego layoutu? Napisz gdzie dokonałeś wyżej przedstawionych zmian bo ciężko to zrozumieć...

Post 3 lip 2011, o 16:25

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Taki kod jest wpisany w PA, konkretnie w PROJEKT STRONY


Powrót do Szablony Magento...



cron