Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Wyłączenie pobrania dla danego Producenta

Wyłączenie pobrania dla danego Producenta

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam serdecznie.
Piszę tutaj, gdyż moje dotychczasowe pomysły się nie sprawdziły.

Otóż oferuję produkty, od kilku różnych producentów, gdzie nie wszystkie posiadam na magazynie, w związku z czym niektóre muszę zamawiać.
Jeden z producentów nie przyjmuje żadnych zwrotów, w związku z czym zamawianie przez niego produkty muszą zostać opłacone przed złożeniem zamówienia.

Problem pojawia się w momencie, gdy klient zamówi produkt tego producenta i wybierze opcję płatności za pobraniem. W takich przypadkach (a jest ich co raz więcej) muszę dzwonić do klienta i tłumaczyć się że nie musi zapłacić z góry na konto, itp.

Jaki macie pomysł, aby w momencie, gdy klient doda dowolny produkt od tego producenta, automatycznie została wyłączona opcja pobrania (nawet jeśli pomiesza produkty różnych producentów).

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
Maciej

Wyłączenie pobrania dla danego Producenta

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 10:00
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Z tego co ja się orientuję to uokik zakwestionuje brak możliwości płatności przy odbiorze...
Poszukaj w necie był gdzieś na ten temat artykuł że sklepy "muszą" udostępniać opcję za pobraniem.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 23
Gadu-Gadu: 0

Ja także mam z tym problem... Nowa ustawa od 25.12.2014 nie ma w sobie przepisu, który wymusza stosowanie płatności za pobraniem.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Konfiguracja



cron