Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki Wexto xml comparator

Wexto xml comparator

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 4 gru 2014, o 13:16

Posty: 14
Gadu-Gadu: 0

Witam prowadzę sklep z branży obuwniczej do tej pory działałem tylko na jednej porównywarce ceneoe i kupiłem do niej moduł Ceneo Pro i chodzi dobrze. Ale niestety ten feed nie jest kompatybilny z innymi porównywarkami przez co powstał problem różnych struktur xml. Tz ten feed z ceneo nie jest już kompatybilny na porównywarce domodi.pl. Kupiłem moduł wexto który daje możliwość generowanie różnych feedów według określonej przez użytkownika struktury. I niby nie ma problemu ale nie jestem programistą a powstał inny problem. Z racji tego że działam na magento moje obuwie składa się z produktów konfigurowalnych i produktów prostych. Produkt konfigurowalny to generalnie model a produkty proste to rozmiary tego konkretnego modelu. Używając tego modułu generują mi się wszystkie produkty prostę z produktami konfigurowalnymi a ja bym chciał generować tylko produkty konfigurowalne i tak zrobiłem ale chciałbym też żeby przy podukcie konfigurowalnym była widoczna informacja o dostępnych rozmiarach dla tego danego modelu oraz sume wszystkich rozmiarów bo w tej chwili pokazuję mi się wszystko na 0 a rozmiarów w ogóle nie pokazuję. Jak to zrobić

Wexto xml comparator

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 05:07
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Moduły i dodatki



cron