Strona główna forum Wsparcie Instalacja Wersja magento a wersja szablonu

Wersja magento a wersja szablonu

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...

Post 8 sie 2012, o 21:39

Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

Witajcie,

Zastanawiam się nad pewnym problemem, a mianowicie:

Chcę zakupić szablon magento: 1.5 a obecnie mamy wersje 1.7. Moje pytanie brzmi jak pogodzić obie kwestie?

Czy zainstalować wersje 1.5 aby szablon działał, a potem zrobić uaktualnienie.

A może od razu zainstalować najnowszą wersję, tylko pytanie brzmi czy wtedy szablon będzie działał?

Wersja magento a wersja szablonu

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 16:49
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 8 sie 2012, o 23:12

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

raczej upgrade nic nie pomoże, ale różnic miedzy 1.5 a 1.7 nie ma tak dużo to bez problemu powinien działać

uważaj tylko na pliki baz mysql dodawane z szablonem, często nie mają kluczy obcych co powoduje że baza danych sklepu staje się niespójna, dlatego lepiej samemu dodać sobie strony cms i nie korzystać z tego typu plików
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 9 sie 2012, o 01:09

Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
raczej upgrade nic nie pomoże, ale różnic miedzy 1.5 a 1.7 nie ma tak dużo to bez problemu powinien działać

uważaj tylko na pliki baz mysql dodawane z szablonem, często nie mają kluczy obcych co powoduje że baza danych sklepu staje się niespójna, dlatego lepiej samemu dodać sobie strony cms i nie korzystać z tego typu plików



Dziękuję za odpowiedź Konradzie! Czyli mogę bezpiecznie najpierw zainstalować nową wersję a potem zainstalować szablon? Nie wiem dokładnie co miałeś na myśli o ręcznym dodaniu CMS'a?


Powrót do Instalacja



cron