Strona główna forum Inne Offtopic Które sklepy z biżuterią są godne polecenia

Które sklepy z biżuterią są godne polecenia

O wszystkim innym niż powyżej...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Mam zamiar kupić biżuterię ślubną przez internet. Skłoniło mnie do tego to, że u lokalnych jubilerów raczej nie mam szans na dobre wyroby. Rozumiem, że nie mają środków by inwestować w takie produkty jak siciówki typu yes i aparta. Do dużych miast mam trochę daleko dlatego wolę już dokonać zakupu online. Co myślicie o firmie yes - tu jest ich strona: yes.pl. W dziale biżuteria ślubna szczególnie podoba mi się naszyjnik z perłami. no ale dobra nie o tym mowa, bo to kwestia gustu. Co sądzicie przede wszystkim o jakości ich produktów i cenach na tle konkurencji (apart, kruk) ?

Które sklepy z biżuterią są godne polecenia

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 16:36
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 5
Gadu-Gadu: 569871

Ja bym tam takich drogich rzeczy nie kupował przez net.
Są salony z biżuterią i gwarancją, że złoto to złoto, a nie jakaś podróbka.
Teraz ceny złota to zupełny absurd.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Lepiej samemu pojechać i zobaczyć co mają w sklepie, bo i sprzedawca może coś doradzić przy wyborze


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

W sumie ciężka sprawa, bo z jednej strony bym nie ryzykowała kupna tak drogich rzeczy internetowo, a z drugiej strony w stacjonarnych się mega przepłaca, więc temat dyskusyjny.


Posty: 5
Gadu-Gadu: 0

może odnośnie biżuterii to nie za bardzo pomogę, ale jeżeli chodzi o plisy, to serdecznie polecam http://www.projekt-wem.pl/plisy-warszawa sprawdzony towar, mam takie w posiadaniu już od kilku lat i jestem nadal oczarowany teraz, tak jak byłem na samym początku.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Bardzo dobry pomysł, ja również uważam ze ceny topowych polskich salonów jubilerskich są o dużo za duże.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Na alliexpress czasem się coś trafi :P


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Oglądanie w sklepie tez nie do końca jest miarodajne bo tam mają takie specjalne swiatła w których biżuteria błysczy na kilometr ;) a kupując przez internet u profesjonalnych jubilerów tez sie dostaje potwierdzenie jakości i te wszystkie certyfikaty, więc nie ma sie co bać o podróbki


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Hmmm ja bym chyba na sam początek wolała pojeździć po sklepach. Sama mam ślub za jakiś czas i wiem, że najpierw odwiedzę nieco sklepów, by poznać biżuterię na żywo ;) A później ewentualnie kupię tam lub przez neta, wszystko zależy od ceny.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Najlepiej kup wjakimś sklepie stacjonarnym :p

Następna strona

Powrót do Offtopic