Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania prosba o wycenę stworzenia modułu znakowania produktów

prosba o wycenę stworzenia modułu znakowania produktów

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam,
Nie wiem czy jest to możliwe do zrobienia, ale nie zaszkodzi zapytać;) Jestem laikiem, ale mam nadzieje, że opiszę w miarę jasno o jakie funkcjonalności mi chodzi.

Proszę o wycenę oraz o przewidywany czas realizacji stworzenia modułu umożliwiającego klientowi przy wyborze produktu jednoczesną wycenę znakowania oraz wizualizację.
Moduł powinien umożliwiać:
1. stworzenie dodatkowego atrybutu produktu "rodzaj znakowania" (grawer, tampodruk, sitodruk)
2. przypisanie progów cenowych uzależnionych od ilości do rodzaju znakowania (np. grawer dla 100szt - 2 zł, a dla 1000szt 1,5zł) przykład: http://gmgadgets.pl/0763647__Parasol_dl ... er%22.html
3. po zalogowaniu klienta, dodanie jego logotypu do schowka
4. umieszczenie logotypu klienta na wybranym produkcie - wizualizacja produktu z logo (każdy produkt ma inną wielkość nadruku)
5. przesłanie zamówienia wraz wizualizacją

Pozdrawiam,
Daniel

prosba o wycenę stworzenia modułu znakowania produktów

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 12:04
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Punkty 1. i 2. nie wymagają dodatkowego modułu, dodawanie cech jest w Magento, podobnie uzależnienie ceny od ilości kupowanego towaru (tier prices).
Pozostałe punktu to już może być problem, ale tu niech się wypowiedzą właściwi ludzie. :)


Powrót do Zlecenia do wykonania



cron