Strona główna forum Inne Offtopic [Ankieta] Praca inżynierska - wspomóżcie :)

[Ankieta] Praca inżynierska - wspomóżcie :)

O wszystkim innym niż powyżej...


Posty: 21
Gadu-Gadu: 5154146

Witajcie :)

Mam dla was małą gratkę, ankietkę do wypełnienia :)

Mianowicie chciałbym wam przedstawić pewne wdrożenie Magento po czym zadam parę pytań, co pomocne będzie w określeniu skromnych wnioseczków w mojej pracy inżynierskiej :)

Wszystko, ale to wszystko opisane jest tutaj i najważniejsze żeby się dostosować do tego co tam skromniutko napisałem:

http://www.mojaszkatulka.pl/ankieta.html

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie:)

ps. w miarę możliwości czasowych nadal wykonuje pewne popraweczki więc miłe słówko lub pogrożenie mi paluszkiem też jest wskazane :)

[Ankieta] Praca inżynierska - wspomóżcie :)

PostTeraz jest 16 kwi 2024, o 18:56
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 14
Lokalizacja: Sosnowiec
Gadu-Gadu: 0

No, spoko, wpisałem cośtam.
Sklep akwarystyczny - Malawishop


Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Wysłałem.

Żeby taka ankieta była wartościowa musisz ją puścić do grupy docelowej - ludzi kupujących/ chcących kupować w internecie. Tutaj większość to twórcy, więc wyniki będą "zboczone".
Ale zakładam, że tak też zrobiłeś :)

Pozdrawiam i powodzenia życzę.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Ankieta wysłana.

Sprawa bardzo interesująca dla mnie ponieważ jestem studentem informatyki na wyższej szkole bankowej (uczelnia we Wrocławiu). Do pisania pracy mam jeszcze trochę czasu ale już zbieram niezbędne materiały. Jeśli ktoś obronił już swoją pracę z podobnego zagadnienia to zapraszam do wypowiedzi. Wszelkie informacje i pomoce bardzo się przydadzą. Również studenci mogą się wypowiadac, którzy są w trakcie pisania swoich prac.


Powrót do Offtopic



cron