Strona główna forum Wsparcie Tutoriale Sortowanie produktów w module z promocjami (catalogsale)

Sortowanie produktów w module z promocjami (catalogsale)

Czyli zrób to sam, krok po kroku...


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Podaję sposób na naprawienie sortowania w module catalogsale (by Thiry4).
Wiem, że parę osób używa ten moduł - na przykład miko05 i im również nie działa sortowanie, jak mnie do tej pory. :)

No więc:
1. komentujemy linijkę:
//->addAttributeToSort('special_from_date', 'desc')

w /Model/Layer.php
2. <reference name="content"> w layout/catalogsale.xml powinno mieć taką wartość:
<block type="catalogsale/view" name="categorysale.products" template="catalog/product/sale.phtml">
        <block type="catalog/product_list" name="sale_product_list" template="catalog/product/list.phtml">
           <block type="catalog/product_list_toolbar" name="product_list_toolbar" template="catalog/product/list/toolbar.phtml">
               <block type="page/html_pager" name="product_list_toolbar_pager"/>
                    <action method="setDefaultOrder"><field>price</field></action>
                    <action method="setDefaultDirection"><string>asc</string></action>
            </block>
            <action method="setToolbarBlockName"><name>product_list_toolbar</name></action>
         </block>
         <action method="setListOrders"/>
         <action method="setListCollection"/>
      </block>

oczywiście setDefaultOrder i setDefaultDirection każdy może sobie ustawić, jak mu się podoba.
Działa na 1.4.x

Sortowanie produktów w module z promocjami (catalogsale)

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 01:51
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

a czego dotyczy ten modul mozna wiedziec?:) u mnie sortowanie dziala, ale szukam ciekawych modulow poszerzajacych mozliwosci sklepu.


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Lista promocji w sklepie. :)
Coś jak www.armadeo.pl/promocje albo www.gepardbuty.pl/catalogsale/

Sortowanie w tym module jest niezależne od reszty sklepu.


Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

a to nie latwiej wrzucic sobie oddzielna kategorie "Promocje" niz bawic sie z modulami?:)


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

To zależy ile masz tych produktów i jak bardzo chce Ci się sprawdzać, czy wszystko jest w niej umieszczone i czy, w przypadku czasowych promocji, wszystkie towary zostały usunięte z tej kategorii itp.


Powrót do Tutoriale