Strona główna forum Wsparcie Konfiguracja Pusty box

Pusty box

Wszystko o konfiguracji, możliwościach i ustawieniach...

Post 12 maja 2009, o 20:22

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Potwierdzam działa idealnie :)

Czy jest możliwe wyświetlanie w takim boxie produktu?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Pusty box

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 02:29
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 13 lis 2009, o 20:05

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

witam,
mam pytanie odnosnie boxa, ale nie chodzi mi o stworzenie nowego, a o usuniecie... teraz mam w sklepie box "popularne tagi" z wybranymi frazami typu: sexy, young, cool itp....:)
Bylbym wdzieczny za instrukcje jak to wyrzucic, albo chociaz zmienic nazwe z "popularne tagi" na wlasne oraz zawartosc tego boxa:)

Z gory dzieki, pozdrawiam:)

edit:
znalazlem odpowiedz:
wystarczy wylaczyc w PA->konfiguracja->zaawansowane->Mage_tag na “wylaczone”. Z tego co zauwazylem, to wylacza chyba tylko tego moim zdaniem niepotrzebnego boxa, ale milo by bylo jak by ktos mnie w tym upewnil:)

Post 15 sie 2010, o 19:04

Posty: 74
Gadu-Gadu: 0

Mam pytanie... czy jest jakiś inny sposób na dodanie pustego boxu? Mój sklep ma tak pogmatwane lokalizacje, że nie jestem w stanie stworzyć takiego boxu, mój szablon nie posiada wszystkich plików w podanych lokalizacjach i męczyłam się dwa dni bez rezultatu. Może istnieje jakiś komponent, który wstawia automatycznie taki box?
Uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ...

Post 15 sie 2010, o 19:18
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
'catalog.xml' raczej musisz posiadać w swojej templatce w katalogu 'layout'. Jeżeli natomiast chodzi o 'callouts' to może on nie istnieć w Twojej templatce, ale wystarczy zmienić ścieżkę w linijce, która idzie do catalog.xml (ewentualnie możesz stworzyć ten katalog).

Post 15 sie 2010, o 22:21

Posty: 74
Gadu-Gadu: 0

Chodzi o to, że stworzyłam taki katalog i nie zadziałało. Zapytałam czy jest inny sposób, bo Twoja pierwsza odpowiedź zaczyna się słowami "Na wywołanie pustego box'u jest zapewne kilka sposobów, jeden z nich jest następujący:". Zatem jest inny sposób? Ostatnia nadzieja... :-)
Uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ...

Post 27 sie 2010, o 16:34

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

mam problem...juz dawno stworzylem sobie pare boxów, ale teraz nie potrzebuje jednego i chcialbym go usunac i niestety wyskakuje error w sklepie po wykasowaniu sciezek w pliku "catalog.xml", boxes.css i usunieciu pliku boxa w folderze "callouts". Jak mam to zrobic aby ten blad mi sie nie pojawial i wszystko chodzilo?

Pozdrawiam

Post 27 sie 2010, o 17:20
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
@matis-87 usuń jeszcze całe cache.

Post 27 sie 2010, o 18:57

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

wszystko co w folderze var/cache??

Post 27 sie 2010, o 19:31
jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Tak.

Post 27 sie 2010, o 19:37

Posty: 311
Gadu-Gadu: 3279331

ok, dzieki wielkie. Wszystko teraz smiga tak jak powinno:)

Pozdrawiam

Poprzednia strona

Powrót do Konfiguracja



cron