Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Magento dla początkującego

Magento dla początkującego

Na temat Magento - ogólnie...

Post 11 sie 2010, o 14:04

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Witam Was:-) Ja jestem po trochu obeznany w temacie tworzenia stron, znam troszkę OSC, ZenCart i Prestashop. Na tym ostatnim skupiłem najwięcej uwagi i już nawet miałem na tym skończyć, gdyby nie drobnostki... Które według opisów Magento uzupełnia. A Wy macie porównanie? Polecacie Magento?

Podobno są możliwe integracje z przelewy24, z hurtownią Matterhorn? Znacie je? Proste w obsłudze?

Jak to jest z tymi wymaganiami? Na prawde tak ciężko? Testowa Presta u mnie śmigała.

Czy oprogramowanie które ściągnąłem ze strony Magento, podająć tylko e-mail, jest darmowe i moge go dowoli przerobić na swój sklep?

Magento dla początkującego

PostTeraz jest 16 kwi 2024, o 14:43
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 12 sie 2010, o 07:59

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

JA przebrnąłem przez OSC i VirtueMart co zajęło kilka lat a teraz tylko magento bo tak jak już wcześniej wspomniałeś z prestashop jest prosta ale brakuje jej trochę udogodnień. Natomiast z magento tylko na początku jest pod górkę bo jak już aplikacja ruszy to zapomina się o jej istnieniu no może po za obsługą zamówień :)
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 12 sie 2010, o 08:48

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Powiem tak od 1999 roku prowadzę sklep netowy, przeszedłem sporo programów, az trafiłem na Magento.
I powiem tak Magento nie jest trudne, tylko wymaga by ktoś kto nim rządzi wiedział czego chce, moje pracuje już ponad rok, i nie mam problemów.
A dzięki kkkonradowi, zostało wzbogacone o wiele opcji i ... i na dziś nie chcę innego softu.
Owszem nie da się tym pracować na dziadowskim koncie wirtualnym za 100 zł/rok, ale kierowcy porządnych samochodów też nie narzekają ze ich auta nie palą 2 litrów ropy, bo wiedzą ze coś za coś.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje