Strona główna forum Inne Społeczność Społeczność Magento w PL i wsparcie ;)

Społeczność Magento w PL i wsparcie ;)

Przywitaj się i poznaj innych użytkowników forum...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 3807512

Witam jako, że jestem "świerzak" w magento, więc proszę o wyrozumiałość :mrgreen:

Nie wiem czego to jest wina, że w naszym "pięknym" kraju działka jaką są sklepy jest taka uboga. Wiele lat spędziłem i dalej spędzam nad programowaniem w Delphi ;) dlatego ciężko mi się przestawić - może to moja wina :D ale nie ma w sieci nic ciekawego, co pomogło by początkującemu wdrożyć się w Magento - dlatego, że to dopiero początki czy każdy woli zapłacić firmie, która przerobiła osc i sprzedaje jako swoje dziecko :|.

Wiem wiem RTFM ;) ale wolał bym poczytać coś w naszym języku dowiedzieć się jak zrobić to to i to. Ci co są już obeznani w temacie pomagają sporadycznie - boją się konkurencji ? Czy po prostu im się nie chce ? Długo spędziłem i niestety dalej spędzam czasu aby szukać odpowiedzi na moje problemy jakie ciągle napotykam pracując z Magento. naprawdę chcę poznać magento ale czytając zagraniczne strony trochę dziwnie się czuję, że u nas jest taki zastój :(

Nie będę się rozpisywał bo nikomu nie będzie się tego chciało czytać ;)

Pozdrawiam
Piotrek nie zmieszajcie mnie z błotem ;)

Społeczność Magento w PL i wsparcie ;)

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 13:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Zajrzyj na Magentowisko http://magento.waw.pl trochę tam jest, masz rację może nie wszystko, bo niestety większość tych którzy to robią musi coś jeść i robi to hobbystycznie, a czasy nie łatwe.
A i wiadomo tak jak sklepy nie dają w prezencie towarów, tak i informatyk nie odda całej wiedzy za darmo bo co by jadł? ;)
Ale popatrz na to co robi kkkonrad, czy Kasky
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 93
Gadu-Gadu: 4275000

Sam się w pewien sposób do tego przyczyniasz, nie zadając pytań na forum.
Oczywista jest zasada: pytania rodzą odpowiedzi.

Podejrzewam, że mechanizm osób pracujących z magento i znających język angielski jest taki, że najpierw szukają one odpowiedzi na oficjalnym forum, dopiero później w rodzimych źródłach wiedzy. I nie ma w tym nic złego, nie ma sensu wyważać otwartych drzwi.

Natomiast forum bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, jeżeli chodzi o problemy związane z lokalizacją PL, modułami na polski rynek (raty, porównywarki cenowe, allegro), konfiguracją specyficzną dla Polski, np. płatności i dostawy.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Cześć, strona magento.waw.pl nie działa, czy tylko mnie przekierowuje do strony jakiegoś sklepu.


Powrót do Społeczność