Strona główna forum Inne Offtopic Wirus wykradający dostęp do FTP'a z Total Commandera

Wirus wykradający dostęp do FTP'a z Total Commandera

O wszystkim innym niż powyżej...

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
warto chyba przeczytać ten artykuł: Luka w Total Commanderze

Wirus wykradający dostęp do FTP'a z Total Commandera

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 19:21
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 33
Gadu-Gadu: 8692558

Ja już miałem z tym styczność ;) skończyło się na tym że wyczyściłem serwer 3 komputery i zmieniam zachowawczo co jakiś czas hasło do ftp i mam spokój ;) ogólnie nie polecam :pp, potafił kilka razy dziennie się łączyć.


Posty: 50
Gadu-Gadu: 2471309

Też miałem z nim styczność, wykrada on jednak zapamiętane w programie hasła.
Teraz używam filezilla i jestem bardzo zadowolony, hasła jednak wszystkie pozmieniałem i żadnego już nie mam wpisanego na stałe do programu :)
sklep keebee.pl - ubranka dla niemowląt


Posty: 21
Gadu-Gadu: 0

A ja wam powiem że po dość długim doświadczeniu z TC przesiadłem się na Cut FTP i na dzień dzisiejszy stwierdzam że nie ma lepszej alternatywy szczerze polecam nawet na próbę . Ja nie widzę teraz możliwości powrotu do TC.


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Revman, a nie masz przy Cute FTP problemu z zawieszaniem się przy bardzo szybkich transferach i dużej ilości jednoczesnych połączeń? U mnie na przykład jak kasuję jakiś folder z dużą ilością podfolderów i plików to potrafi mi się Cute FTP zwiesić. Co dziwne, sam silnik działa w tle i usuwa pliki, ale aplikacja się blokuje. To samo dotyczy transferu jakiejś większej ilości małych plików.
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...


Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

Przestrzegam przed FilleZilla, nie tylko norton commander ma lukę.
Korzystałem z FZ i też wdarł mi się wirus na serwer, jak łatwo się domyślić
strony www szlag trafił!

Przeszedłem na Linuxa, i nie spotkałem się z podobnymi problemami ;)
Korzystam z klienta: Midnight Commnadera, oraz Kasablanki.


Powrót do Offtopic



cron