Strona główna forum Inne Społeczność Przedstaw się...

Przedstaw się...

Przywitaj się i poznaj innych użytkowników forum...

Post 8 gru 2008, o 21:53

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich na kolejnym forum magento polskiej społeczności.
Mam tylko nadzieję że to forum się nie zwinie tak jak lento---> tfu

Pierwsze wdrożenie już za mną a kolejne przede mną więc na pewno będę się dzielił swoją wiedzą a i waszej też będę potrzebował :)
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Przedstaw się...

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 16:48
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 20 gru 2008, o 20:50

Posty: 1
Gadu-Gadu: 3060726

Witam wszystkich


nowy ;)

Post 4 sty 2009, o 21:54

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich,
Wygląda na to ze zostanę tu na dłużej ze względu na brak w polskiej sieci takich dobrych miejsc.
I mam nadzieje jak poprzednik...
lefi napisał(a):
Mam tylko nadzieję że to forum się nie zwinie tak jak lento---> tfu

Post 14 sty 2009, o 13:19

Posty: 13
Lokalizacja: Pabianice
Gadu-Gadu: 0

A ja się zastanawiam czy niewielka aktywność forum wynika z małego zainteresowania Polaków Magento, czy też może wszyscy siedzą na stronach/forach anglojęzycznych?

Post 14 sty 2009, o 15:03

Posty: 25
Lokalizacja: Gdynia
Gadu-Gadu: 7272853

wiktor napisał(a):
A ja się zastanawiam czy niewielka aktywność forum wynika z małego zainteresowania Polaków Magento, czy też może wszyscy siedzą na stronach/forach anglojęzycznych?

Zainteresowanie jest ale pewnie z uwagi na poziom skomplikowania Magento, wiele firm decyduje się na inne prostsze projekty e-commerce.
Aktualnie używana wersja Magento 1.2.0.1

Post 23 sty 2009, o 22:28

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

witam,

kiedyś bawiłem się oscommerce i teraz chciałem zrobić mały amatroski sklepik. jako że oscommerce zatrzymał się jakby już dawno temu szukałem czegoś nowego/lepszego. tak też trafiłęm tu. jednak z tego co widzę filozofia działania jest zupełnie, zupełnie inna. wiele trzeba będzie się nauczyć zanim uda się z tego zrobić sklep ;)
Nie wiem jak to spolszczyć, jak dodać jakieś moduły płatnośći, jak zmienić wygląd itp. Trzeba będzie dużo poczytać. Jeśli jednak czegoś nie znajde ośmielę się tu poprosić o podpowiedź :)


Łukasz

Post 25 sty 2009, o 16:53

Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

A ja myślę, że również dlatego że nie jest o znana dystrybucja.
Prowadzę sklep internetowy od 1999 roku, przeszedłem osCommerce, aplikację pod zamówienie, teraz shoopera.
I zupełnie przypadkiem trafiłem na tę aplikację i powiem tak, szkoda ze trafiłem tak późno, bo jej możliwości są niesamowite.
Choć fakt jest to aplikacja wymagająca nakładu pracy, ale coś za coś.


-------------------------------
Żywy sklep na 1.3.0 http://transit.pl
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Post 11 lut 2009, o 11:50

Posty: 13
Gadu-Gadu: 0

witam wszystkich

ja również jestem nowy, do tej pory sklepy jakie stawiałem były na oscommerce, ale postanowiłem zmienić coś i tak przez kolegę znalazłem magento.
Od razu bardzo mi się spodobało, chociaż trochę się pewnie namęczę zanim dojdę co i jak bo w porównaniu z oscommerce jest że tak powiem dużo bardziej zakręcone, ale z drugiej strony wydaje mi się, że daje większe możliwości, dlatego tez zamierzam pomału dojść co i jak zwłaszcza , że już wkrótce zamierzam uruchomić profesjonalny sklep na magento (obecnie zainstalowany z przykładową bazą :P)

Pewnie nie raz będą szukał tutaj pomocy, ale postaram się nie nadużywać tego.

pozdrawiam wszystkich :D

Post 12 lut 2009, o 11:25
6ty

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

No i ja sie przywitam ;)
Tomasz Z, z zawodu, wyksztalcenia oraz hobby sieciowiec (administrator *nix) a czasami dorabiajacy na zabawach z gotowymi CMS`ami.

Post 8 mar 2009, o 15:44

Posty: 5
Gadu-Gadu: 12170693

Witam wszystkich :) Nie ma to jak społeczność. Wiele waszych wskazówek mi bardzo pomogło przy budowaniu testowego sklepu. Jednak stwierdzam że by poznać kolejny poziom to bez konkretnych pytań się nie obejdzie. Sądzę, że nie nadużyje waszej wyrozumiałości i ze swej strony będę mógł się zrewanżować w jakiś sposób za porady i pomoc.

Następna strona

Powrót do Społeczność



cron